Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Upoznat ćeš visokog, tamnog stranca

1
  • #1
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 14.1.2013. 10:15

    tko nije gledao, svakako preporučam, paleta vrlo životnih likova, ali opis komedija-romantika nikako ne pristaje uz film...

  • #2
    7 1

    postova:228
    atlantiday @ 6.8.2014. 20:31

    Film je tako tako. Ne volim lik i djelo Woodya Allena. Niti mi je njegov humor smiješan, niti mi je njegova drama dojmljiva. Moja sister je oduševljena, ali mene film nije kupio.

  • #3
    0 1

    postova:131
    void @ 30.8.2017. 12:24

    Aaaaarrrrghhh, Naomi Watts! :-D Vrlo dobra tragikomedija.

  • #4
    0 1

    postova:48
    chevalier @ 27.2.2018. 21:22

    Fantastičan film. S prve izgleda jednostavan, no može ga se gledati više puta i uživati u krasno razrađenoj radnji i lijepo odabranim glumcima, slično kao npr. i Vicky,Christinu, Barcu.

    Pogledajte koliko su ti ljudi realni i koliko su svi oni taoci svojih težnja i strasti, praktički kao u grčkim tragedijama, samo s ipak nešto manje drame, krvi i tragike.

    Humor je sporadičan i fin, ali istovremeno kolosalan i duboko ljudski.

    Ako niste sigurni što bi mislili, pogledajte film još koji puta, nećete zažaliti.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala