Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zamjena

1
  • #1
    0 0

    postova:200
    mary89 @ 7.10.2012. 13:54

    Nakon bezbroj preporuka odlucila sam se dati priliku ovom filmu, i nisam niti najmanje pozalila. Vrhunski horror-triler. Odlicna gluma, jeziva atmosfera koja budi osjecaj tjeskobe, a prica je odlicna. Neke scene su uzasno jezive, da mi se krv u zilama ledila Spoiler(scena s kolicima, san djevojcice).

    Na kraju sam se osjecala toliko preplaseno, a zapravo ni sama nisam znala sto me je preplasilo, slicno kao s The Woman in Black (1989). Dakle tko god voli filmove koji ce ga poslje proganjati u mislima, neka obavezno pogleda. Nista za fanove novijih glupih horrora, litara krvi i sl., nego vise za fanove starih horrora gdje morate malo ukljuciti mozak tokom gledanja.

  • #2
    0 0

    postova:8
    miro ahmetovic @ 2.2.2013. 2:21

    Ovaj film je dokaz da su stari horori odlični, inace ovo mi je jedan od najdrazih. Sjecam se da sma ga gledo kad sam bio nesto mladji i stvarno me preplasio.

    Svakako preporucujem 9/10.

  • #3
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 7.2.2013. 17:04

    puno tih horror filmova tog razdoblja izgledaju trash-i i kao b-produkcija, ali ovo je remek djelo žanra...vrhunska kamera, muzička pozadina, atmosfera...cijelo vrijeme ste napeti a ništa se gotovo i ne događa do pred završetak filma...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala