Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čekajući smrt u Denveru

1 2
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 14.2.2009. 8:43

    Ovo je zaista vrlo kontroverzan film.

    Iako su ga kritičari dosta loše ocijenili, mislim da je film zanimljiv i poprilično gledljiv.

    Ne volim filmske kritičare koji od svog posla naprave nekakvu jebeno uzvišenu i nama "površnim" smrtnicima nedokučivu filozofiju, a film analiziraju nepotrebno ga secirajući na hladnom betonskom stolu zavoda za patologiju. Filmovi se ne snimaju zbog filmskih kritičara već zbog publike, nas običnih prosječnih gledatelja koji žele sat, dva zaboraviti na životne probleme i brige.

    Ideja filma nije sasvim originalna, ali je vrlo neobična. Puno je pokušaja snimanja filmova o pothvatima kriminalaca koji neplanirano pođu po zlu ostalo samo na pokušaju. Ovaj je film otišao veliki korak dalje.

    Da li je bila potrebna ljubavna pričica, ne znam. No, film nije pokvarila. Možda ga je mrvicu zagušila...  

    Glumačka postava je odlična!

    Andy Garcia, Treat Williams, William Forsythe, Christopher Lloyd, Bill Nunn, Christopher Walken, Gabrielle Anwar, Steve Buscemi, Jack Warden...

    U svakom slučaju, toplo ga preporučujem!

    Ocjena 7/10

    Zbog genijalnog Treat Williamsa i poprilično uvjerljivog Andya Garcie, dao sam nabrijanih 8/10.

  • #2
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 10:33
    Večeras: Na programu:
      14.2.2009 23:20 (HRT1)

    Mogu samo nadodati, jako dobar film a Andy Garciu pamtim po ulozi kriminalca u KUMU 3, ovaj film i ova uloga dobro mu pristaje:

    pridružujem se buzdovanu i moja preporuka: SVAKAKO GLEDATI

    Također ocjena 8/10 zahvaljujući glumačkoj ekipi.

  • #3
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 11:20
     Da nastavim gledati, gledati !
  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 14.2.2009. 12:48
    Hear, hear... meni je također vrlo drag film, nekako mi baca na Tarantina, onako Pulp Fiction/Reservoir Dogs đir.
  • #5
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 14.2.2009. 16:44

    Čekajući smrt u Denveru je film s najviše vrhunskih glumaca koji sam ikada gledao!

    Fenomenalna ekipa:

    Andy Garcia     Christopher Walken     Treat Williams

             

            

       

    Zna li netko film s brojnijom ekipom ovako dobrih glumaca!?

  • #6
    0 0

    postova:1130
    mario @ 14.2.2009. 17:39

    Zna li netko film s brojnijom ekipom ovako dobrih glumaca!?


    buzdovan


    Oceanovih 11, 12, 13 :P

  • #7
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 14.2.2009. 17:50


    Oceanovih 11, 12, 13 :P


    mario
    Slažem se što se tiče brojnosti, ali su mu ovi iz Čekajući smrt u Denveru nekako jači! Wink
  • #8
    0 0

    postova:1130
    mario @ 14.2.2009. 20:01


    Buzdovane, preporučujem ti film "True Romance" - sličnog je stila kao i Denver (ima skoro pa sve elemente, uključujući i neke glumce). Nemoj da te naziv zavara. Radi se o dobrom "starom" filmu iz 93. Ima nasilja, ima klanja, ima zajebancije, ma ima svega. Evo ti glumačka postava:

    Christian Slater

    Patricia Arquette

    Dennis Hopper

    Val Kilmer

    Gary Oldman

    Brad Pitt

    Christopher Walken

    Samuel L. Jackson

    James Gandolfini

    & others Laughing


    senilno_magare


    Ah, dobra preporuka. Kada se samo sjetim scene između Hoppera i Walkena, kult. :)

  • #9
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 20:57

    Evo još jedan, bio i na tv-u nedavno: HEAT

    Al Pacino - Poručnik Vincent Hanna Robert De Niro - Neil McCauley Val Kilmer - Chris Shiherlis Jon Voight - Nate Tom Sizemore - Michael Cheritto Diane Venora - Justine Hanna Amy Brenneman - Eady Ashley Judd - Charlene Shiherlis Mykelti Williamson - Narednik Drucker Wes Studi - Detektiv Casals Ted Levine - Bosko Dennis Haysbert - Donald Breedan William Fichtner - Roger Van Zant Natalie Portman - Lauren Gustafson Tom Noonan - Kelso Kevin Gage - Waingro Hank Azaria - Alan Marciano

  • #10
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 14.2.2009. 21:29

    Evo još jedan, bio i na tv-u nedavno: HEAT


    gorlock

    Definitivno odličan film!

    Zanimljivo je da obično krimići s elementima drame ili trilera vrlo često okupe poprilično solidnu i mnogobrojnu glumačku ekipu.



     

  • #11
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 21:42

    Definitivno odličan film!

    Zanimljivo je da obično krimići s elementima drame ili trilera vrlo često okupe poprilično solidnu i mnogobrojnu glumačku ekipu.

    buzdovan

    U biti tako je nedavno također na tv-u bio je i ONCE UPON A TIME IN AMERICA, i film koji me podsjeća na njega djelomično je i SLEEPERS - vrijeme osvete.

    uloge: Kevin Bacon, Billy Crudup, Robert de Niro, Rod Eldard, Minnie Driver, Jason Patric, Joseph Perrino, Bruno Kirby, Brad Pitt, Brad Renfro, Geoffrey Wigdor, Jonathan Tucker, Eugene Byrd

    Fenomenalna priča, izvrstan film.

  • #12
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 23:03

    U biti tako je nedavno također na tv-u bio je i ONCE UPON A TIME IN AMERICA, i film koji me podsjeća na njega djelomično je i SLEEPERS - vrijeme osvete.

    uloge: Kevin Bacon, Billy Crudup, Robert de Niro, Rod Eldard, Minnie Driver, Jason Patric, Joseph Perrino, Bruno Kirby, Brad Pitt, Brad Renfro, Geoffrey Wigdor, Jonathan Tucker, Eugene Byrd

    Fenomenalna priča, izvrstan film.


    gorlock
    Uf, to je za gledati bilo valentinovo ili ne. 

  • #13
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 23:11

    E ja Vas sve pozdravljam i odoh gledati ovaj dobar film  ! Laku noć svima !

    p.s. mislim na čekajući smrt u Denveru

  • #14
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 23:12
    E ja Vas sve pozdravljam i odoh gledati ovaj dobar film  ! Laku noć svima !
    gorlock
    Laku noć ! 

  • #15
    0 0

    postova:1130
    mario @ 15.2.2009. 0:16

    Možda mali OT ali evo baš sad slušam Warren Zevona, po čijoj je pjesmi film dobio ime, pa evo da je i vi čujete.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala