Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dylan Dog

1
  • #1
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 29.7.2012. 23:56

    Po meni dobra ekranizacija meni dragog stripa. Doista je sve u ovom filmu. Malo možda podsjeća na Underworld. Iskreno se  nadam nastavku, tj. nekoj novoj priči, materijala ima.

  • #2
    3 0

    postova:377
    gestapo @ 30.7.2012. 18:33

    Inace sam vlasnik preko stotinu stripova o Dylan Dogu i ja jednostavno neshvacam zasto su uzeli ovoliko jadnu temu filma ,kina i dvd-i su ionako prebukirani vukodlacima i vampirima....Ko cita stripove o njemu  zna i sam o cemu govorim, ima na stotine puno boljih radnji ali pohlepa o lovi je ocito vise nego nesto drugo...

    Film u globalu je dobar,ali film ima toliko nedostataka i mana da to nije normalno ovaj film ima par uzasno malih sitnica koje povezuju film sa stripom,neda mi se sad nabrajati jer ima nedostataka pun k...ac,u jednom postu sam ih napisal vec... i ako bude nastavak(što se nadam) nadam se da bude bolja tema i radnja od ovoga i da ce film puno vise pribliziti stripu a ne se ovako izblamirati....btw postoji film koji su priblizili stripu skoro pa savrseno ,radi se o Dellamorte Dellamore ,ovaj Dylan Dog mu nije ni do koljena...

    https://adamantiumbullet.com/wp-content/uploads/2011/01/7_22.jpg
     

  • #3
    0 0

    postova:95
    noclass @ 30.5.2022. 19:35
    Ovo jeftino sranje od filma me više podsječa na Buffy nego Dylana Doga kakvog ljubitelji stripa poznaju. A osim Dylana nema niti jednog od protagonista strip serijala što me razočaralo. Po meni puno bolji film bi dobili da su ubacili Ruperta Everetta i stavili Xabarasa kao glavnog negativca te dali ekipi koja je snimila gore spomenuti Dellamorte dellamore (koji uprkos mnogim poveznicama ipak nije film o Dylanu Dogu). Da ne duljim dalje moj savjet svim ljubiteljima stripova o Dylanu Dogu jest da obavezno preskoče ovaj film.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala