Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

L.A. povjerljivo

1
  • #1
    5 3

    postova:20
    omniscient @ 20.7.2012. 18:23

    vrhunski film, jedan od najboljih predstavnika neo-noir žanra. glumačka postava odlična, uz tada nepoznate rusella crowea i guy pearcea koje je ovaj film lansirao u sam vrh hollywooda. za pratiti radnju biti skroz skocentriran

  • #2
    2 17

    postova:405
    karakteran @ 21.7.2012. 9:44

    film je precjenjen. nije mi se dopao. ni malo. ima puno boljih.

  • #3
    13 3

    postova:20
    omniscient @ 21.7.2012. 15:18

    ovo je klasičan primjer besmislenog komentara.

    kao prvo,  ovo nije. forum. gdje. se pišu. telegrami nego se komentiraju filmovi.  što želiš naglasiti ovim točkama, svoje znanje tj. neznanje?

    nadalje, "film je precjenjen. nije mi se dopao. ni malo."   znači, samim tim što se tebi film, iz tko zna kojih razloga, nije dopao, automatski znači da je precjenjen. mislim da si se previše opustio. ni roger ebert i a.o.scott sebi ne uzimaju sebi toliko za pravo.

    ali, recimo da si se zabunio te da u svom komentaru nisi u obzir uzeo logičku pogrešku na koju sam sad ukazao, reći da je "film precjenjen" bez da se to potkrijepi jasnim, čvrstim argumentima je stvar koju iole ozbiljan filmofil ne može i ne smije napraviti. ili dokaži da je precjenjen ili ne zamaraj ovakvim rečenicama koje ništa ne znače.

    zatim, opet isto, tvrdnja "ima puno boljih". koji su to bolji filmovi? slažem se, možda i postoje, zato sam i  napisao jedan od najboljih predstavnika ovog žanra, ali reći ovu rečenicu bez da se navedu filmovi koji su bolji i OBJASNI zašto su bolji je smiješno i nepotrebno. a siguran sam da bez pomoći sveznajućeg googla bi i to bio malo teži zadatak.

    nadam se da sad shvaćaš koju si glupost i komentar napisao. ako ne, još malo razmisli.

  • #4
    2 13

    postova:405
    karakteran @ 21.7.2012. 19:55

    film je opskuran dosadan, razvučen,  monoton i samim time nezanimljiv. davno sam ga gledao pa se ne sjećam detalja. što još treba? precijenjen sam rekao jer ne mogu shvatiti hvaliospjeve koje uživa, a kao uradak je: vidi prvu rečenicu. btw, nije meni ovo doktorska disertacija da sad ulazim u trakavice i ispisivanja pola stranice svojih dojmova i analiziranja pojedinih scena. a bome nije ovo ni okrugli stol da gubim vrijeme polemizirajući s tobom. posvetio sam mu dovoljno vremena.

  • #5
    14 4

    postova:167
    apex @ 23.7.2012. 12:04
    opskuran dosadan, razvučen, monoton Sad sam izvadio iz konteksta al jebo mene pas ak ti sebe nisi ovime opiso!
  • #6
    2 11

    postova:405
    karakteran @ 24.7.2012. 11:23

    apex trolčino ako si mentalno limitiran nemoj se sramotit bespotrebno pa vidiš da ti je postanje totalno primitivno. taman po ukusu forumaša. napišeš bijedan komentar u kojem nema ništa pametno i dobiješ hrpu TU. dijete jesi (intelektualno), ali ne znam da li si i sa posebnim potrebama. što više postaš tvoje me umotvorine sve više uvjeravaju da nisi daleko.

  • #7
    7 3

    postova:167
    apex @ 24.7.2012. 12:22
    Uvijek sam ti zahvalan kad mi daš ovakve komplimente..hvala ti od srca..
  • #8
    1 3

    postova:23
    ooft @ 25.7.2012. 19:58

    5/5

  • #9
    2 1

    postova:5
    el_gringo @ 23.6.2016. 13:40

    Jedan od dobrih krim filmova 90-ih, priča o tri temperamentno različitih policajaca, s različitim ugledom i osobnošću, K. Spacey odličan

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala