Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Elizabeta I. - Djevičanska kraljica

1
  • #1
    1 3

    postova:405
    karakteran @ 15.6.2012. 11:04

    ovaj đ.h. uvijek me iznenadi. kad god misliš da ne može niže past on pokaže da može.

    pa zar iz brda kvalitetnih i aktualnih svjetskih dokumentaraca koje htv može bez problema otkupit on petkom u udarnom terminu daje ovakvo smeće?

  • #2
    0 1

    postova:211
    bumerang @ 16.6.2012. 16:12
    dokumentarac nisam gledao,ali film mi se svidja. Prikazana je kao nemilosrdna i okrutna,ali je Engleska pod njom procvala i najdulje je vladala.
  • #3
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 17.6.2012. 13:56

    karakteran @ 15.6.2012. 11:04

    ovaj đ.h. uvijek me iznenadi. kad god misliš da ne može niže past on pokaže da može.

    pa zar iz brda kvalitetnih i aktualnih svjetskih dokumentaraca koje htv može bez problema otkupit on petkom u udarnom terminu daje ovakvo smeće?

    eto vidiš, Đelo je čudo prirode kao i ti....

  • #4
    1 1

    postova:1962
    aya @ 20.6.2012. 1:58

    karakteran

    Ispravi me ako griješim, ali vidim da si filmu dao 1/10, a prije toga si ga proglasio smećem. Nije mi jasno - zašto si ga onda uopće išao gledati, ili si možda opalio jedinicu "na neviđeno"?

  • #5
    0 4

    postova:405
    karakteran @ 20.6.2012. 9:33

    dokumentarcu sam dao nedovoljan iz prosvjeda. naravno da ga nisam gledao, imam previše iskustva s takvim uratcima da bih si dopustio 45 minutni mazohizam. dati takvo smeće u gomili dobrih dokumentaraca je znak krajnje bahatosti koju đ.h. forsira otkako je krenuo njegov ciklus petkom.

    sveta krava očigledno si može dopustiti takav bezobrazluk da pravi budalama gledatelje koji ga hrane i omogućuju mu veoma lagodan život! i to na račun njegove nesposobnosti!!! btw, kolika mu je plaća koju prima za svoju "stručnost"? 20.000? 30.000? da ja tako biram dokumentarce dobio bih otkaz drugi dan!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala