Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Vlak bez voznog reda

1
  • #1
    1 2

    postova:1
    beravi @ 8.6.2012. 21:26

    zašto nema zagoraca i dalmoša na marsu? zato što nema slobodnih njemačkih kuća :-)

  • #2
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 10.10.2016. 23:56

    Prilično dobar film koji te uvuče u priču odmah na početku. Zanimljiva radnja, poucne price, dobra gluma, crno bijela tehnika, pejzaži, fora je vidjet zagrebački glavni kolodvor i njegovu okolicu prije 57-58 godina! Zanimljivo je općenito gledat nešto o prošlosti, ljudi su išli trbuhom za kruhom, vječna rasprava i životni odabir selo / grad. .. 

    Preporuke, filmska lektira možda. 8,5/10 

  • #3
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 3.10.2020. 9:04

    ...iako je juga bila jedna kompletna propaganda, ovaj film dokazuje zašto je ta propaganda tako dugo trajala. Jerbo, uspjet kritizirat sistem a ujedno ga uzdignut, to mogu samo majstori (ameri, englezi), a ovaj film je takve naravi. Pravo malo europsko remek djelo.

  • #4
    0 0

    postova:11
    vjekoslav brkić @ 13.3.2021. 21:48

    Odlično. Uz atmosferični soundtrack i očekivanja i nadanja putnika u vlaku osjećam se kao da je to u najmanju ruku nekakav Oregon trail.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala