Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Groznica subotnje večeri

1 2
  • #1
    1 3

    postova:13
    nitro @ 16.4.2012. 20:39

    Opet ovo shranje,prikazujete jedno te isto nonstop.Ovi sa HTV-a su prave mustre.

    Kupe ove niskobudžetne filmove pa ih stalno repriziraju

    predoče lažne cjenovnike kupnje ovakvih filmova da ih prikazuju,a ostatak novaca podijele međusobno.

    Pa šta mislite da nitko ne zna što radite hulje lopovske!

  • #2
    1 1

    postova:1962
    aya @ 16.4.2012. 21:35

    Kupe ove niskobudžetne filmove pa ih stalno repriziraju

    nitro

  • #3
    1 5

    postova:13
    nitro @ 18.4.2012. 15:01

    Aya draga previše si plava da bi se tebi nešto objašnjavalo,a ako nisi plava onda ti noge smrde.

    Haugh!

  • #4
    2 2

    postova:1962
    aya @ 18.4.2012. 21:54

    Aya draga previše si plava da bi se tebi nešto objašnjavalo,a ako nisi plava onda ti noge smrde.

    Haugh!

    nitro
    Još jedna primitivčina na portalu, blago nama! Innocent
  • #5
    4 3

    postova:13
    nitro @ 19.4.2012. 9:23
    Ne vjerujem da sam primitivan,ali zato znam itekako primitivno odgovorit onim osobama koje nisu normalne i napadaju bez razloga,pošto s takvima moraš se spustiti na njihovu razinu da te razumiju!
  • #6
    5 5

    postova:405
    karakteran @ 19.4.2012. 18:35

    glavna odlika ovog filma je prije svega izvrstan soundtrack, gotovo bez loše pjesme, vjerojatno najbolji u povijesti kinematografije, ali i smislena radnja i odlične ostvarene uloge tada 23.-godišnjaka j. travolte kojemu je ova uloga otvorila zvjezdana vrata hollywooda i fenomenalne karen gorney koja kasnije nije ostvarila zapaženiju filmsku karijeru.

    OST playlist


        "Stayin' Alive" performed by Bee Gees - 4:45
        "How Deep Is Your Love" performed by Bee Gees - 4:05
        "Night Fever" performed by Bee Gees - 3:33
        "More Than a Woman" performed by Bee Gees - 3:17
        "If I Can't Have You" performed by Yvonne Elliman - 3:00
        "A Fifth of Beethoven" performed by Walter Murphy - 3:03
        "More Than a Woman" performed by Tavares - 3:17
        "Manhattan Skyline" performed by David Shire - 4:44
        "Calypso Breakdown" performed by Ralph MacDonald - 7:50
        "Night on Disco Mountain" performed by David Shire - 5:12
        "Open Sesame" performed by Kool & the Gang - 4:01
        "Jive Talkin'" performed by Bee Gees - 3:43 (*)
        "You Should Be Dancing" performed by Bee Gees - 4:14
        "Boogie Shoes" performed by KC and the Sunshine Band - 2:17
        "Salsation" performed by David Shire - 3:50
        "K-Jee" performed by MFSB - 4:13
        "Disco Inferno" performed by The Trammps - 10:51

  • #7
    2 1

    postova:147
    mandrak @ 7.3.2016. 14:36

    .. još jedan film ''lakih nota'' kojemu se veselim ... glavne odlike filma su osim odlične mjuze vrlo probavljiva lagana pričica koju ako i djelomično preskočite te je nastavite gledati nakon par minuta jer ste si otišli u kuhinju po kokice ili koji večernji sendvič neće vas ostaviti sadržajno s upitnikom iznad glave kad se vratite u svoj omiljeni trosjed .....  soidna 7ca od deset ...... Cool

  • #8
    2 0

    postova:147
    mandrak @ 18.3.2016. 20:31
    ... koja mjuza koja čaga ... ma sjajno .... mijenjam u 10ku ....
  • #9
    0 0

    postova:207
    arina @ 18.3.2016. 21:56
    Super filmič sa odličnom glazbom i zabavnim događanjima.7/10
  • #10
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 18.3.2016. 23:20

    filmčina...iako bajkovit, dokument je to prošlog vremena, jedne ere koja se više neće ponoviti, disco ere..sretan sam što sam bio svjedokom i proživio disco u prvom licu...iako je disco umro, muzika je ostala...

  • #11
    0 1

    postova:1474
    buffalobill @ 18.3.2016. 23:45

    pretjerujete malo s tom nostalgijom,a ti bearfoot nisi nikakav disco freak ako ne znas tko su bili charlie , cico i djimi (ako si iz zagreba jasno)

  • #12
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 19.3.2016. 11:21

    niti sam nostalgičan niti sam disco freak niti sam iz zabrega....niti znam cice  i mice...

  • #13
    0 2

    postova:1474
    buffalobill @ 19.3.2016. 11:29

    ti mozda nisi nostalgican ali mandrak me brine,a on bi trebao znati te likove s te disko scene zagreb 80-te
    edit: ipak ne,premlad je

  • #14
    0 0

    postova:147
    mandrak @ 19.3.2016. 12:56
    ... Bille dal si mi mislit ... kontam si kontam jer sam i sam bio sudionikom novog nam vala ali kad sam baš negdje počeo izlazit disco se pretvarao u funk .... disco čageri mog vremena bili su Zoc s Jordanovca i Hamid neko ga je zvao Hamed .... break je preuzimao primat u plesanju ... kako sam bila s dve leve noge za ples a imal sam podosta ritma u sebi preuzel sam ulogu dee jaya motajući se oko onda otvorenog omladinskoj radija na Savi .... nezaboravna su bila natjecanja u Trešnji (na tom mjestu se sada nalazi Cibonin toranj) i Zocovog sitnog veza tzv štrikanja nožicama..... volio sam Zagreb 80ih (sve negdje do Univerzijade nakon koje sam zalipal u vojsku) jer je imao nekakvu dušu a sam sam bio u najboljim godinama ....
  • #15
    0 0

    postova:1474
    buffalobill @ 19.3.2016. 13:13

    da,premlad si da bi znao,charlie i cico su bili breakdanceri u benu u bogovicevoj kamo se islo srijedom zbog zenski koje su tamo plesale,a za sankom su se muski natjecali ko ce eksat vise pivi,a djimi je bio neumorni psihofelicni plesac u studentskom centru

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala