Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sunshine

1
  • #1
    1 0

    postova:213
    zac @ 31.3.2012. 17:47
    Preporuka za pogledati, jedan od boljih novijih SF filmova sa napetom radnjom i atmosferom, bez nabrijanih vanzemaljaca.
  • #2
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 31.3.2012. 19:31

    i ja se pridružujem preporukama :)

  • #3
    2 0

    postova:256
    karter @ 7.7.2013. 13:34

    Dobar primjer kako solidan redatelj može izvući film iz apsolutne predvidljivosti i klišeja. TAko je boyle stvorio jedan drugačiji sf film. Ovo je prvenstveno vizualan film, krasne fotografije i u nekim dijelovima zbilja maestralne režije uz jako dobar soundtrack. Meni nije sjeo kraj filma koji je namjerno režiran nekako konfuzno, nepregledno, zbrkano. U filmu ima elementa horora, moralnih dilema, psihološke drame iako nisu išli u dubinu s time. TAko jedan poprilično dobar i barem mislim malo podcijenjen sf koji zasigurno spada među najbolje filmove žanra u ovom desetljeću. Ako se nekom ne svidi ovakav pristup filmu uvijek ostaje vizualna spektakularnost što je i najbolji dio filma.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala