Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bilo jednom u Americi

1 2 3
  • #16
    1 1

    postova:1962
    aya @ 6.11.2012. 15:54

    Ajd dobro, nek ti bude! Namiguje

  • #17
    0 0

    postova:20
    spikaiva @ 5.1.2013. 20:42

    Remek djelo.Izvrsna režija,gluma,ma sve.Čista desetka.Preporučam svim filmofilima:)

  • #18
    1 1

    postova:256
    karter @ 11.5.2013. 13:24

    POgledao sam ga jučer po drugi put. Onu kažu jedinu pravu verziju od skoro 4 sata. POdijeljen sam u vezi s tim filmom i ja ga ne mogu nazvati remek djelom niti reći da je bolji od žanrovski srodnog kuma niti reći da je to najbolji leoneov film, ali je svakako njegov najambiciozniji. FILm je nedvojbeno jako dobar, u pravom smislu epski (ipak traje 4 sata), po stilu odudara od ostalih leoneovih, morricone odličan kao uvijek.

    MAjstorski uvod u film koji odmah zaintrigira, sa tim reminiscencijama de nira na svoj bogat život koji je i dio odrastanja same amerike, nostalgijom, izrazito detaljnim i realističnim prizorom odrastanja u americi početkom 20.st.  Međutim drugi dio filma je dosta slabiji, bezrazložno dosta dug bez nekog sadržaja koji bi to opravdao, sve što se htjelo reći moglo se dosta kraće, iako je uspio u prikazu kompleksnog odnosa de nira i woodsa. Neke scene su višak i ne razumijem onu pescijevu cameo ulogu, sve je vodilo da će njegova uloga biti značajnija. A kraj sa baileyem je vrhunac nelogičnosti i meni kvari film, iako smiješak de nira na kraju prepušta film raznim interpretacijama. IPak u iščekivanju nečeg maestralnog što je početak i opravdao, za ostali dio filma nemogu to reći . Ali svejedno jako dobar film, sigurno jdan od ponajboljih u tom žanru.

  • #19
    0 0

    postova:17
    barbaboro @ 14.9.2013. 9:32

    Remek djelo! Najljepši film koji sam ikada gledao. A gledao sam ga (dosada) 12 (dvanaest) puta, i gledat ću da opt i opet. Predivan film, kao i bajkovita Morriconeova glazba.... ovo je toliko lijepa gčazba da ja znam reći: ''uz tu se glazbu odmaraju anđeli''. 

    Ukratko - ''Bilo jednom u Americi'' je film koji me fascinirao. Nemam riječi da opišem koliko mi se ovo remek djelo sviđa. Sergio Leone je, nažalost, umro, ali ovim filmom si je ostavio vječni i neuništivi spomenik. 

  • #20
    0 0

    postova:228
    joker12 @ 22.12.2013. 12:47

    Meni je najbolja necenzurirana verzija.

  • #21
    1 4

    postova:28
    pere13 @ 15.8.2015. 20:00

    Možete mi udarit dislajkova koliko hocete ali meni se ovaj film nikako nije svidio. Mozda je to zbog toga sto sam ga gledao parcijalno, ali bez obzira na to ne vidim nista u njemu po cemu bi ga se moglo nazvati remek djelom ( osim naravno glazbe).

  • #22
    2 1

    postova:242
    smarkovi @ 17.8.2015. 17:55
    Dragi moj Pere vjerovatno je problem u tvojim godinama,pokušaj sa gledanjem kad malo sazrijes i pogledas još neke klasike filmskog žanra.
  • #23
    1 0

    postova:28
    pere13 @ 19.8.2015. 11:08

    Moguce, no odgledao sam ja dosta klasika no ovaj film me nije odusevio. Mislim da ocjena nekog filma treba biti subjektivna a ne da se meni mora svidjeti ako se svima svidio. U tome je problem sto mnogi kao ni ja ne razumiju vrijednost nekih filmova no ipak ih dizu u nebesa samo zato sto su na internetu procitali da je taj film klasik. Mozda s godinama sazrijem i pogledam film nekim drugim ocima no za sada je to tako.

  • #24
    0 0

    postova:242
    smarkovi @ 19.8.2015. 13:08
    Pere to je pravi pristup ,otvoren i bez predrasuda,malo je mladih ljudi koji tako razmišlja.Pogledaj danas i film sa Stewe Mcweanom Afera Tomasa Crowna.
  • #25
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 19.8.2015. 13:37

    uprkos generacijskom jazu, vidim da imate puno zajedničkog.....ipak, zagonetka ostaje tko je Stewe Mcweanom????

  • #26
    1 0

    postova:1962
    aya @ 19.8.2015. 13:40

    Once Upon a Time odgledati parcijalno??? Hmmmm....neću išta reći.

  • #27
    1 0

    postova:242
    smarkovi @ 20.8.2015. 16:25
    E medo nema nikakvog jaza a što se tiče tvog upita priznajem grešku jer pišem na mobu koji ima malu tipkovnicu a i svojeglavo promjeni u nešto sasvim drugo.No ti kao veliki filmski znalac trebao bi dokučiti šta je trebalo pisati i napraviti ispravku.
  • #28
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 20.8.2015. 17:06

    e da sam ja filmski znalac ne bi gubio vrijeme ovdje...ja sam obični medvjed upitna razuma...ali nije Stewe što me potaklo da se javim učenim pismom...već pismo malog pere puno predrasuda a na to ide tvoje pismo koje ga hvali da je bez predrasuda iako je i ono predrasuda.....inception predrasuda....

  • #29
    3 0

    postova:28
    pere13 @ 20.8.2015. 17:44

    Da ste vi filmski znalac komentirali bi filmove, a ne druge clanove. Neznam o kakvim predrasudama govorite ja sam samo iznio svoj doživljaj filma koji je ocito razlicit od vaseg i vecine ljudi.

    Stay swelly!

                                               

  • #30
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 22.8.2015. 0:19

    pa nadam se da ćeš ostati poseban i kad sazriješ....

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala