Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ludi provod po Europi

1
  • #1
    1 2

    postova:514
    fox89 @ 6.1.2012. 15:03
    meni je to jedna od najglupljih i najgorih komedija koje sam gledao, ali puno ljudi s kojima sam pričao o tom filmu, vele da im je film odličan pa valjda je onda do mene. niti volim takve copy/paste filmove, a niti takav stupidni humor. žali bože vremena koje sam potrošio na taj film Cry
  • #2
    1 0

    postova:25
    kasti @ 7.1.2012. 16:54
    Mislim da si pogresno pristupio filmu....
    Film je jedan od jacih filmova tog tipa humora, ispucavaju se svi kliseji o Europi i to na smijesan nacin...
    Film baca na tip filma americke pite(ali tema nije sexualna kao tamo, ali takve sale itd...)
    Uglavnom jako dobra komedija u tom svom stilu nekog jeftinog trash humora
    A kao nove komedije su dobre? tipa hangover? LOL bullshit
  • #3
    0 3

    postova:560
    crnisokol @ 7.1.2012. 17:48
    Pa Hangover je definitivno bolji od ovog uratka
  • #4
    0 3

    postova:514
    fox89 @ 7.1.2012. 19:05
    Mislim da si pogresno pristupio filmu....
    Film je jedan od jacih filmova tog tipa humora, ispucavaju se svi kliseji o Europi i to na smijesan nacin...
    Film baca na tip filma americke pite(ali tema nije sexualna kao tamo, ali takve sale itd...)
    Uglavnom jako dobra komedija u tom svom stilu nekog jeftinog trash humora
    A kao nove komedije su dobre? tipa hangover? LOL bullshit
    Kasti
    mislim da sam ja dobro pristupio filmu, ali mi se jednostavno ne sviđa takva vrsta humora, isto tako kažem da mi je i hangover smeće...
  • #5
    0 0

    postova:19
    cif01 @ 20.12.2019. 2:08

    Znaci film koji sam jedno 10 puta pogledao i sigurno cu jos toliko, meni osobno jedna od najboljih komedija cak bi rekao i parodija.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala