Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Šetnja u oblacima

1
  • #1
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 4.11.2011. 19:29
    Jako, lijep emotivan film!
  • #2
    0 1

    postova:1962
    aya @ 5.11.2011. 0:39
    Jako, lijep emotivan film!
    gorlock


    Slažem se potpuno! Slučajno sam naletila na njega prije nekih desetak godina i od onda, kada god igra, trudim se bacit' oko. Uvijek me raznježi! Innocent
  • #3
    1 0

    postova:3
    renato @ 6.11.2011. 19:33

    film je čisto govno nisam ga gledo

  • #4
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 7.11.2011. 0:24

    film je čisto govno nisam ga gledo


    renato


    Ako ga nisi gledao takav komentar je suvišan.

    Također je i moj komentar suvišan, na ovaj tvoj, s tim da ja niti ne znajući te dovoljno iz ovog tvog komentara mogu zaključiti da jedino što ovdje smrdi si @ renato ti, po govnima naravno.

    I ako si neki hejter filmova ili možda samo ovog, bilo bi lijepo da to i obrazložiš.

  • #5
    1 1

    postova:1962
    aya @ 7.11.2011. 23:10


    Ako ga nisi gledao takav komentar je suvišan.

    Također je i moj komentar suvišan, na ovaj tvoj, s tim da ja niti ne znajući te dovoljno iz ovog tvog komentara mogu zaključiti da jedino što ovdje smrdi si @ renato ti, po govnima naravno.

    I ako si neki hejter filmova ili možda samo ovog, bilo bi lijepo da to i obrazložiš.


    gorlock
    Gorlo, ma zašto se uzbuđuješ i trošiš vrijeme na ovakve amebe? Ili ima 11 godina (ispričavam se školarcima) ili je retard.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala