Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Povratak u raj

1
  • #1
    1 1

    postova:560
    crnisokol @ 15.8.2011. 21:50
    dobar film...odlični Heche, Phoenix i Vaughn...neka si novinari pogledaju film pa porazmisle o svom strvinarskom načinu rada...
  • #2
    1 6

    postova:1091
    yuma @ 19.10.2016. 23:11

    Jebi se crni sokole što si mi idiotskim komentarom sjebao odličan film.

  • #3
    0 6

    postova:1091
    yuma @ 19.10.2016. 23:26

     Dobar film, svakako pogledati. A ako imate sreće da čitate moj komentar prije, onda ne čitajte onaj spoiler od crnog sokola... Budala   Viče

  • #4
    0 4

    postova:1091
    yuma @ 20.10.2016. 14:31

    Ne žimku čemu dislike, vi volite da vam netko kvari film?

    Za pametne: ne čitajte dalje. Za one koji misle da su najpametniji: nastavite čitati.

    Znači ako pročitaš njegov komentar pa ideš gledat film, i onda nakon pola sata, pa sat vremena, pa sat i pol vidiš da se ništa posebno s novinarima ne događa, osim jednog susreta, onda obratiš pažnju na taj susret i shvatiš da će se na samom kraju filma dogoditi upravo ono o čemu crni sokol govori, a to je da su novinari strvinari koji su skrivili nečiju smrt. Da ovaj tip nije napisao to što je napisao, kraj bi ostao potpuno nepoznat. Ovako sam nakon rečenice: "pričekajte s objavom jer ćete inače ubiti Lewisa", znala da će Lewis za sat vremena bit mrtav. 

    Eto. Pa sad s užitkom gledajte film i lajkajte tuđe spoilere...

  • #5
    0 5

    postova:1091
    yuma @ 20.10.2016. 14:34

    I dobro, isprike jer sam rekla da si budala, povlačim to, a sve ostalo ostaje; jebi se i komentar ti je idiotski. Plazi jezik

  • #6
    5 0

    postova:1962
    aya @ 20.10.2016. 17:20

    Gle, ako je itko spoilao film, to si sada ti. A minuse si dobila isključivo radi načina ophođenja prema forumašu i vokabulara.

  • #7
    0 3

    postova:1091
    yuma @ 20.10.2016. 19:39

    Na spoiler uvijek očigledno upozorim za razliku od nekih i to mi se ne može osporiti. Ajde, po čemu sam ja otkrila radnju filma bez upozorenja, a sokol nije?

    Za ophodenje... možda stoji, možda ne. Spoilanje filma može izbaciti iz takta.

    Eto, da i ja jednom poludim.

  • #8
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 21.10.2016. 12:18
    Samo daj @yuma...poludi...pusti taj temperament na svjetlo dana, budi žena bez lažne smjernosti i nevinosti...tako ćeš najviše pomoći svim zenama...
  • #9
    0 2

    postova:1091
    yuma @ 21.10.2016. 13:59

    ODGOVOR NA PRETHODNU DEBATU (oni koji čitaju recenzije, da odmah preskoče ovu litaniju):

    Čuj... tu sam već neko vrijeme i svega sam se načitala... I bila sam vrlo fina prema spojlašima, za razliku od nekih. I onda mi iskusni forumaš napravi to što napravi. Dokaz je to da sam s pažnjom čitala njegov osvrt na film i negdje na pola filma shvatila da je to bila greška. Njegov komentar nije u redu i to će potvrditi svatko tko je gledao film; otkrio je ključni dio radnje - kraj. I sad mu ja velim da se jebe (što nekim dušebrižnicima iz ne znam kojeg razloga smeta, a to je nažalost dio općeg vokabulara, to znamo  reći i najbližim osobama kad smo malo ljuti i nije tako vulgarno kao neke druge psovke - znate koje) i da mu je komentar idiotski (nije on idiot, nego njegov komentar) i onda svi protiv mene. 

    I dalje čekam odgovor: po čemu on nije spoilao film, a ja jesam...

    Možda je sokol omiljeni chater, možda inače ima super komentare, al ovdje je zeznuo, to je činjenica. I sad ga svi brane... Ne kužim, fakat. Isto tako, ja sam inače fina, pristojna, biram riječi, al eto, taj dan sam poludila. Da se sve odigrava danas, vjerojatno ne bih tako naglo reagirala. Možda sam bila u PMS-u, možda me netko drugi prije toga iživcirao, ali eto, tako je bilo. Reagirala sam burno, ali bome je tip napravio najveći grijeh filmskog foruma. I sad se on sam ni ne javlja. Izgleda da je sve pogodilo više druge, nego personu. 

    Bearfoot, na kraju, nadam se da si ironičan. Žene često jesu lažne, jednako kao i muškarci. Mene ionako nitko ovdje ne poznaje, kao ni ja druge... Uostalom, sad mi pada na pamet; tko uopće pouzdano zna da iza mog nicka stoji žena?

    Voljela bih, konačno, čuti komentar ljudi koji su gledali film; ne misle li da je Sokol svojim komentarom otkrio poantu filma koji traje 2 sata? Ruku na srce... A voljela bih da se nakon svega možda vratimo i na sam film...

  • #10
    0 1

    postova:1091
    yuma @ 21.10.2016. 14:09

    Film je zanimljiv. Nije neko remek-djelo, ali svakako bih ga preporučila za gledanje. Prikazuje osobine ličnosti na jedan neposredan i prirodan način, nenametljivo. Prikazuje gradaciju ljudskih dilema, iza kojih stoje moralni, emocionalni, praktični i financijski motivi.

    . 8/10

  • #11
    2 0

    postova:208
    jeremiah @ 20.8.2019. 17:41
    Reko da škicnem koji komentar na filmić,a ono majke ti mile.... Daj još koji komentar majke ti
  • #12
    0 0

    postova:3
    huana @ 1.2.2020. 0:46
    Ne želim gledati film nakon svega što sam saznala... Btw Yuma što si ti umišljaš?! Predstavnica žena?!? O.k.nisi se sama takvom nazvala, ali hvala najljepša, nemoj me predstavljati pls! Ne mogu oprostiti komentaru za "Dvorac od stakla"; dijareja veliš, mislim da nikad u životu nisi imala nikakav problem, a na najmanju naznaku istog bi si razrezala žile... Ah vi dušebrižnici bez iskustva! Ne kvarite nam filmove!!!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala