Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Odjel straha

1
  • #1
    1 0

    postova:377
    gestapo @ 8.8.2011. 16:29

    Isao sam film gledati da se uopce ne napunim informacijama o radnji filma kak inace znam!Film je odma bez puno filozofije krenul misterjozno bez upoznavanje likova, sto mi je bilo cudno ali obavezno za ovaj film,kad  ga gledate film daje odredeni osijecaj bespomočnosti i samim time daje odredenu frustraciju tom osijecaju.Cijelo vrijeme daje toliko da vas vuce dalje da ga gledate uz sve veci interes,vec sam mislil eto jos jedno nategnuto solidno ostvarenje ,kad zadnjih 20 min film opa pa ovo je cak i super ,podignulo mi  odma ocijenu filma!Sta se glume tice je solidna,radnja filma je oke zamisljena  i odradena,pocetak filma daje "sve vec videno,nista posebno" ali i nije bas tak!

    Moja ocijena je 6/10 .....malo vise od solidnog,za preporuku svakako!

    btw , Oddelek groze !?!?....u koju drzavu spada ovaj forum?;)

  • #2
    3 1

    postova:2916
    gorlock @ 7.7.2012. 12:08

    Bravo Carpenter. Bez suvišnih brutalnih scena uz obilje krvi, Carpenter pokazuje umjetnost u stvaranju horor filma. Kratke scene praćene odličnom glazbom ukomponiranom u točno određenoj sekundi je ono što krasi ovaj film. Pravi triler/horor po meni. Uz scenografiju film krase i prekrasne glumice a kao čista suprotnost tomu je odvratni duh mrtve djevojke?

    Svakako pogledajte ugodno ćete se iznenaditi osobito krajem filma.

  • #3
    0 1

    postova:37
    kalimero70 @ 2.11.2012. 18:58

    dobar film..8/10

  • #4
    0 2

    postova:37
    kalimero70 @ 2.11.2012. 18:59

    Dobar film...8/10

  • #5
    1 0

    postova:256
    manuel robbery @ 12.6.2014. 2:17

    psiho triler sa eliementima horora ne klasičan hororac

  • #6
    0 0

    postova:4
    lujozg @ 16.10.2022. 11:38
    Izvrstan film, dobro razradjen, drzi u neizvjesnosti cijelo vrijeme i zaista na trenutke tjera strah u kosti
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala