Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Slijepa pravda

1 2
  • #1
    0 0

    postova:580
    arnol @ 18.1.2009. 11:13

     Hmmmm, Rutger Hauer , čest glumac noir filmova u komediji ?!.....

    Zbunjuje me i izaziva znatiželju, taj malo posebniji glumac.

    Split second, film u kojem se izvrsno snašao u ne baš ugodnoj ulozi, poznat mi je još po ulogama u Hitcher-u ( ježim se ),

    strašnom ( bar meni ), Krv i meso, pa meni njegovoj najboljoj ulozi u Istrebljivaču, kada onog goluba pušta da živi.

    Sjećam se donekle i onog filma, neki zatvor, a zatvorenici kontrolirani ogrlicama ako se ne varam ?

    Zna netko za još neki film Rutgera Hauera ? 

  • #2
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 18.1.2009. 11:58

     Hmmmm, Rutger Hauer , čest glumac noir filmova u komediji ?!.....

    Zbunjuje me i izaziva znatiželju, taj malo posebniji glumac.

    Split second, film u kojem se izvrsno snašao u ne baš ugodnoj ulozi, poznat mi je još po ulogama u Hitcher-u ( ježim se ),

    strašnom ( bar meni ), Krv i meso, pa meni njegovoj najboljoj ulozi u Istrebljivaču, kada onog goluba pušta da živi.

    Sjećam se donekle i onog filma, neki zatvor, a zatvorenici kontrolirani ogrlicama ako se ne varam ?

    Zna netko za još neki film Rutgera Hauera ? 


    Arnol

    Evo nekoliko boljih:

             

    I par, po mom mišljenju, lošijih:

        

  • #3
    0 0

    postova:580
    arnol @ 18.1.2009. 13:35

    Evo nekoliko boljih:

             

    I par, po mom mišljenju, lošijih:

        


    buzdovan

     Hvala. 

     Nadam se da ima ova prva dva u videoteci za posuditi.

    Dali znaš kako se zove onaj sa ogrlicom u zatvoru ?

    Putem te ogrlice može raznjeti zatvorenika ukoliko se makne dalje od dopuštenog radijusa kretanja.

    Nikako se ne mogu sjetiti, a mislim da je on u glavnom ulozi. 

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 18.1.2009. 14:51

    Znam da postoji ali ne znam kako se zove taj film. Evo ti link sa filmovima Rutger Hauera https://www.imdb.com/name/nm0000442/ pogledaj možda se sjetiš.

    Film te tematike sa ogrlicom oko vrata u strogo čuvanom zatvoru je čini mi se Runing Man sa Arnoldom Schwarzenegger-om.

  • #5
    0 0

    postova:580
    arnol @ 18.1.2009. 15:28

    Znam da postoji ali ne znam kako se zove taj film. Evo ti link sa filmovima Rutger Hauera https://www.imdb.com/name/nm0000442/ pogledaj možda se sjetiš.

    Film te tematike sa ogrlicom oko vrata u strogo čuvanom zatvoru je čini mi se Runing Man sa Arnoldom Schwarzenegger-om.


    gorlock


     Hvala.

    Ne, nije sa Scwarcom.

    Možda se sjetim. Bio je na tv i neka smeđokosa ženska bježi s njim, zapravo više njih, no oni se izvuku na kraju.

    Nije mi Rutger baš u prvom redu glumaca koji su mi najbolji, ali dobar je. Iznenadilo me da glumi u komediji. 

  • #6
    0 0

    postova:1130
    mario @ 18.1.2009. 16:02

    Ovaj?

    https://www.imdb.com/title/tt0103239/

    Rutger ima dosta B i jeftinih filmića no glumio je i u par zaista izvrstnih kult filmova. Blade Runner i The Hitcher su za mene čista petica. Salute of the Jugger mi se također svidio.

  • #7
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 18.1.2009. 19:25

    Taj s ogrlicom se zvao Wedlock, a naši su ga preveli iliti, ničim izazvani, nazvali BRAČNA SPONA!?

    Film sam po sebi, gledljiv...

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 18.1.2009. 19:29

    Taj s ogrlicom se zvao Wedlock, a naši su ga preveli iliti, ničim izazvani, nazvali BRAČNA SPONA!?Film sam po sebi, gledljiv...

    buzdovan
    Moram priznati nisam gledao, jeli radnja slična kao i sa Schwarzenegger-om ?
  • #9
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 18.1.2009. 19:45
  • #10
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 18.1.2009. 19:58
    Moram priznati nisam gledao, jeli radnja slična kao i sa Schwarzenegger-om ?

    gorlock



    Rutger Hauer glumi lika koji završi u zatvoru poslije pljačke dijamanata, izdaju ga vlastiti kompići. Zatvor nema ogradu već ogrlice oko vrata s eksplozivom. Glavni je štos u tome što svaki zatvorenik ima svog para od kojeg se ne smije udaljiti, a nitko ne zna tko mu je par! Dakle, eksplodiraš i ako nesuđeni par pokuša pobjeći, odnosno on eksplodira ako se ti udaljiš. Znači, bježati možeš samo zajedno sa svojim partnerom...

  • #11
    0 0

    postova:580
    arnol @ 18.1.2009. 20:01



    Rutger Hauer glumi lika koji završi u zatvoru poslije pljačke dijamanata, izdaju ga vlastiti kompići. Zatvor nema ogradu već ogrlice oko vrata s eksplozivom. Glavni je štos u tome što svaki zatvorenik ima svog para od kojeg se ne smije udaljiti, a nitko ne zna tko mu je par! Dakle, eksplodiraš i ako nesuđeni par pokuša pobjeći, odnosno on eksplodira ako se ti udaljiš. Znači, bježati možeš samo zajedno sa svojim partnerom...


    buzdovan

     DA ! To je taj film ! Točno je tako bilo ! 
  • #12
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 18.1.2009. 20:18

    Rutger Hauer glumi lika koji završi u zatvoru poslije pljačke dijamanata, izdaju ga vlastiti kompići. Zatvor nema ogradu već ogrlice oko vrata s eksplozivom. Glavni je štos u tome što svaki zatvorenik ima svog para od kojeg se ne smije udaljiti, a nitko ne zna tko mu je par! Dakle, eksplodiraš i ako nesuđeni par pokuša pobjeći, odnosno on eksplodira ako se ti udaljiš. Znači, bježati možeš samo zajedno sa svojim partnerom...


    buzdovan
    Hvala, mislim da sam možda i gledao ali ne znam zašto stalno mi se po glavi mota, Schwarzenegger, ima i neki njegov film na istu temu, neki zatvor budućnosti ista stvar netko krene bježati i onda dođe scena gdje mu raznese glavu ta ogrlica okok vrata. Je li to TRKAČ ?
  • #13
    0 0

    postova:580
    arnol @ 18.1.2009. 20:43
    Hvala, mislim da sam možda i gledao ali ne znam zašto stalno mi se po glavi mota, Schwarzenegger, ima i neki njegov film na istu temu, neki zatvor budućnosti ista stvar netko krene bježati i onda dođe scena gdje mu raznese glavu ta ogrlica okok vrata. Je li to TRKAČ ?

    gorlock


     Mene to asocira više na njegov Total Recoll.

    Sam Scwarzenegger je lik stvoren za Terminatora, Conana i ove koje smo svi nabrojali.

    U filmovima gdje glumi "čovjeka", jedino mi prolazi u Blizancima.

    U Predatoru mi nikako nije legao.

    Meni osobno su baš za te drugačije likove Arnold i Rutger.

     Stallone je Rambo ili Rocky, sve ostalo kao nije to to.

    Što više razmišljam ima netko od njih sličan film ovome sa ogrlicom.....

    Tko se bude prvi sjetio ? 

  • #14
    0 0

    postova:580
    arnol @ 18.1.2009. 21:18

    Ovaj?

    https://www.imdb.com/title/tt0103239/

    Rutger ima dosta B i jeftinih filmića no glumio je i u par zaista izvrstnih kult filmova. Blade Runner i The Hitcher su za mene čista petica. Salute of the Jugger mi se također svidio.


    mario


     Pardon, mario što se događa u Salute of the Jugger ?

  • #15
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 18.1.2009. 21:24


     Pardon, mario što se događa u Salute of the Jugger ?


    Arnol


    https://www.zuti-titl.com/a-b-c-d-e/blood-of-heroes-a.k.a.-salute-of-the-jugger-1989.html

    Wink

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala