Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Poštar

1
  • #1
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 2.3.2011. 14:35

    tko nije gledao, nije ništa posebno propustio,

    a tko je već gledao, teško da će ponovo 3 sata gledati film,

    malo drugačija priča o apokalipsi, i to je sve...

  • #2
    2 1

    postova:519
    buzdovan @ 5.3.2011. 7:46

    Hm, poprilično neobičan film. Osobno se ne bi složio s konstatacijom kako se ništa ne propušta ukoliko ga se nije pogledalo.

    IMDb ocjena je definitivno preniska. Možda upravo zbog duljine trajanja, ali i publike koja ocjenjuje. A ona je očito nezahtijevna, željna jednostavnijih i kraćih ostvarenja.

    Poslije prvog gledanja sam i sam bio pomalo razočaran, a onda sam ga s odmakom od par godina ponovo pogledao.

    U svakom slučaju, preporuka ljubiteljima Costnera i blažeg SF žanra. 

  • #3
    3 0

    postova:666
    doom @ 5.3.2011. 13:43
    meni je ovaj film super pogledal sam ga vec par puta i opet cu ga jedan od drazih kevinovih filmova!
  • #4
    1 1

    postova:211
    bumerang @ 5.3.2011. 17:24
    slozili smo se da je bolji od vodenog svijeta,opet cu ga pogledat.svidja mi se film
  • #5
    1 0

    postova:25
    kasti @ 7.1.2012. 16:48

    Film koji nije mozda nekima sjeo...
    Dok sam ga prvi puta gledo ko dijete nije ni meni(nisam ga do kraja niti odgledo)
    Kasnije kad sam ga pogledo zavolio sam ga, ne znam tocno niti sam zasto, jedan od meni najdrazih filmova, jedino kraj malo razocara jer mi je sve nekako preobicno :P

  • #6
    3 0

    postova:377
    gestapo @ 8.1.2012. 17:25

    Nerazumijem zasto su ljudi toliko skepticni i zasto je tak lose prosao kod kriticara,film ima pravu radnju koja ide postepeno i nije nabrzinu sklepan,ima svoj pocetak i kraj i scene se nadopunjuju a i sama tema filma je originalna!

    Meni osobno ovaj film visoko kotira i jako mi je dobar,moja preporuka svima koji ga jos nisu gledali!

    8/10

  • #7
    6 0

    postova:1962
    aya @ 9.1.2012. 9:48

    Neki dan sam pročitala neki članak u kojem uspoređuju Kevina Costnera i Toma Cruisea u raznim aspektima. Tako je pobjedu odnio Tom Cruise (valjda je autor/ica članka imala 18 godina) u svim "kategorijama" osim one tzv. glumačkih ostvarenja.

    Meni je sasvim nemoguće uspoređivati ta dva glumca (osim, možda, Cruiseovih ranijih radova), jer kako usporediti npr. Ples s vukovima sa Nemogućom misijom...itd.(u korist Kostnera, da ne bi bilo zabune Innocent)

    Kostner je vrhunski glumac i autor, koji se nikada nije eksponirao privatnim životom niti umjetnim gebisom skupljao bodove kod napaljenih teenagerica.

    Nemoguće je ne primijetiti Kostnerovu slabost na moguće futurističke scenarije nakon svjetske apokalipse, no osobno - to mi je simpatično, a uostalom, on to čini vrlo maštovito, kako u Poštaru, tako i u Vodenom svijetu.

  • #8
    3 0

    postova:61
    gavran123 @ 11.1.2012. 19:30

    Pa neznam, prva polovica filma je čist ok, pa čak i vrlo dobra ppstapokaliptična priča o ponovnog rođenju SAD-a iz pepela nuklearnog rata, ali nažalost nakon prva 2 sata koja su sama po sebi dovoljna za dobar film Kevin Costner and Co. snimili s još jedan sat koji je toliko izklišerizian i očajan da upropaštava cijeli film, pa čak i ono dobro u ona 2 prva sata. Šteta jer mogao je ovo biti dobar film.

    6.5/10 

  • #9
    2 0

    postova:23
    ooft @ 29.7.2012. 12:37

    3/5

  • #10
    2 0

    postova:599
    lordadamko @ 29.7.2012. 13:50

    nisam ga gledo neko vrijeme al meni je film sasvim ok...jedan od boljih na tu temu postapokalipse...

    a i ja nemam nista protiv ak je film mal duzi, sve dok se nesto dogada...ak je nepotrebno razduzen s presporom radnjom onda da al da mi je film odma losiji cim je duzi to nikako ne...

  • #11
    1 0

    postova:20
    berlinci @ 26.6.2015. 14:31

    Dobar pravo

  • #12
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 28.6.2015. 19:23

    Još jedan stari film koji sam eto propustio ovdje prokomentirati.

    Teško je reći nešto dobro za ovaj film, osobno mi baš nije legao, možda tema, vizija takve budućnosti, ljudi .... Ne znam.

    Usporedio bih ovaj film sa recimo Odisejom u Svemiru. Zašto ? Pa zato jer je nekome ovaj film vrh filmske umjetnosi, dok je drugima dno dna... (baš kao i odiseja)

    Ja sam negdje u sredini po pitanju ovog filma, neodlučan, zanimljiv je to avanturistički znanstveno fantastični film sa elemntima drame - tako bi ga ja opisao.

    Film ima dobru glazbu i vrlo atraktivne pojedine kadrove.

    A priča o bandama, koje maltretiraju preživjele grupe ljudi podsjeća me na Mad Maxa između ostalih.

    Kada bih ga uspoređivao sa nekim novijim filmovima slične tematike usporedio bih ga sa Igrama Gladi.

    U svakom slučaju jedno zanimljivo filmsko ostvarenje.

    Neodlučnih 7/10

  • #13
    0 0

    postova:10
    kompa @ 5.2.2023. 14:33
    ... i što sada, desetak godina stariji, mislite o tom filmu...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala