Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Poroci Miamija

1
  • #1
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 27.2.2011. 19:48
    Ovo nisam gledao, a kako sam nekad pratio ovu seriju, moram pogledati i film, pa eto mog večerašnjeg izbora.
  • #2
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 27.2.2011. 22:50

    HM.......

    Zar ovo nitko nije gledao ?

    Ovako...

    Ovaj film bi trebao biti remake istoimene serije iz 80-tih godina?

    Likovi iz serije Ricardo Tubbs ( u filmu Jamie Foxx) i Sonny Crockett ( u filmu Colin Farell) - totalno stupidno ako mene pitate, jer ovi likovi pripadaju nekom drugom vremenu i ne mogu se samo tako transportirati u neko današnje vrijeme, mobitela i ostale tehnologije. Jednostavno nema logike. 

    Ako pak ovaj film promatram isključivo kao film ne uspoređujući niti likove, niti bilo što drugo sa serijom, tada je ovaj film podnošljiv akcijski film. Meni osobno prilično neuvjerljiv i predvidljiv. 

    Da se glavni likovi ne zovu kao likovi iz serije, ne znam zašto bi se inače film zvao Poroci Miamija, jer bit će da je to jedina poveznica sa serijom. 

    Zapravo film se mogao zvati bilo kako, jer nema veze sa serijom. 

  • #3
    1 2

    postova:1962
    aya @ 27.2.2011. 23:44

    Miami Vice = Don Johnson

    Daklem, nisam si htjela kvarit' dojam Innocent!

  • #4
    2 1

    postova:3
    cameleon @ 10.2.2018. 11:20
    Aya Potpisujem No Don Johnson no miami vice! Eh di su ta vremena osla :(
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala