Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dead Snow

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 21.2.2011. 21:58

    Evo filma kojeg nisam pronašao u bazi filmova.

    Nešto što sam napokon pogledao, na preporuku jednog našeg odbjeglog člana, čini mi se. 

    Naravno kad su Nijemci u pitanju pa bili oni i zombiji to Vam može preporučiti samo @Franz. 

    Ne znam što bi pametno napisao za ovaj film. To bi trebala biti norveška horor komedija.

    Obzirom su mi svi glumci nepoznati i film nije imao hollywoodski budžet, film je nadmašio mnoge američke nazovi horore, koji se odvijaju po receptu grupa teensa, dođe noć i koljaža do jutra. 

    U ovom filmu je prošla jedna i došla i druga, a ratovalo se i po danu. 

    Inače baš nisam fan takvih filmova i u ovome mi zapravo nije bilo ništa smiješno ali je film kao horor po meni uspješan, i na sebi svojstven način izruguje se američkim spomenutim teen hororima.. 

    Onima slabijeg želuca ne preporučujem gledanje budući obiluje krvavim i brutalnim scenama. 

    Da ne duljim tko voli ovakve filmove uživat će, tko ih baš i ne voli mogao bi mu biti i dobar. 

    Moja ocjena 7/10, a ako Vam nije dovoljna preporuka od @ Franze, preporučujem ga i ja. 

    A evo i trailera. 

    pozdrav @ Franzi ma gdje god bio. Wink

  • #2
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 21.2.2011. 23:21
    zabavan filmić,možda malo previše neozbiljan...davno sam ga gledao,tak da nebi davao ocjenu
  • #3
    0 0

    postova:666
    doom @ 21.2.2011. 23:38
    imam ga doma film je na norveskom (mislim) i nemogu naci titlove tak da ga nisam jos pogledal!!
  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 21.2.2011. 23:48

    potaknut Gorlockovim prijedlogom za film, hvala Smile na ideji,

    spremam se već dugo pogledati film originalnog naziva Nanjing,Nanjing.

    Film govori o genocidu monstrouznih razmjera u kineskoj pokrajini, 1937.g.,  počinjenom od strane japanskih vojnika.

    Film je dobio dosta nagrada, pohvala od kritičara, izuzetno realan i brutalan film, tako kažu...

    pa da vidim...

    možda je netko već gledao???

    uh što me j... taj poster, nikako ga uglaviti...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala