Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ljubavni brodolom

1
  • #1
    0 1

    postova:519
    buzdovan @ 29.1.2011. 5:21
    Super film! Joj, baš je dobar. Gledao sam ga nekoliko puta. Treći puta kad sam ga gledao mi je bio najbolji. Fakat je dobar, a ono kad ga poljubi dok se voze na drugu stranu otoka je baš fora. Kak su se sjetili ovo s otokom koji je jako blizu, a ona mu kaže da nije blizu pa on misli da su daleko, a da nisu blizu. I kaj se ima ova Alexis pretvarati da se nasukala. Mogla se ona kao Jenny sjetiti te fore s otokom koji je blizu, a nije blizu ili tak nekako. Jedva čekam da ga pogledam šesti put jer sam peti puta bio malo pospan pa nisam baš skužio ono na kraju. I mislim da su ipak Jenny i Jason trebali ostati zajedno i da su oni stvoreni jedno za drugo.
  • #2
    0 1

    postova:514
    fox89 @ 29.1.2011. 9:45
    Super film! Joj, baš je dobar. Gledao sam ga nekoliko puta. Treći puta kad sam ga gledao mi je bio najbolji. Fakat je dobar, a ono kad ga poljubi dok se voze na drugu stranu otoka je baš fora. Kak su se sjetili ovo s otokom koji je jako blizu, a ona mu kaže da nije blizu pa on misli da su daleko, a da nisu blizu. I kaj se ima ova Alexis pretvarati da se nasukala. Mogla se ona kao Jenny sjetiti te fore s otokom koji je blizu, a nije blizu ili tak nekako. Jedva čekam da ga pogledam šesti put jer sam peti puta bio malo pospan pa nisam baš skužio ono na kraju. I mislim da su ipak Jenny i Jason trebali ostati zajedno i da su oni stvoreni jedno za drugo.
    buzdovan


    HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA....

    klanjam ti se buzLaughingLaughingLaughingLaughing

  • #3
    0 0

    postova:666
    doom @ 29.1.2011. 10:18
    kad ga budes gledal deveti put bitit ce ti jos bolji .....a najbolje mi je sto je ona znala da su blizu a njemu je rekla da su daleko onda je on fakat mislil da su daleko mada je ova cijelo vrijeme znala da su ubiti blizu sve dok nakraju ipak nije lik skuzil da su blizu...................................................................................................
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala