Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Infekcija

1
  • #1
    0 0

    postova:150
    manon @ 16.1.2011. 19:25
    Pokušat ću odgledati ovaj film u cilju informiranja. Baš me zanima da li će ga tko još pogledati i mišljenje drugih.
  • #2
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 16.1.2011. 21:37
    Po naslovu reko bih čovjek neki zombi film, kad tamo neki naš mindfuck film.
  • #3
    0 0

    postova:158
    jovil @ 16.1.2011. 23:58
    Pokušat ću odgledati ovaj film u cilju informiranja. Baš me zanima da li će ga tko još pogledati i mišljenje drugih.
    Manon


    Pogledo ga.I uopće se nisam mučio dok sam ga gledao.Prvo što upadne u oči je režiser Papić.Nemogu vjerovat da je skupio snage da ode u nepoznate vode(mistika, ljudi-štakori).Od samog početka  gledatelja očekuje šok, jer film se uvlači u nevjerojatno sklopljenu priču, koja ima svoju dinamiku cijelim tijekom.

    Veliki nedostatak filma je prilično blijedunjav kraj, jer očekivo sam mnogo mračniji svršetak filma s mnogo više  odgovora.

    Obavezno pogledat film, ako ništa drugo barem zbog nevjerojatne hrabrosti režisera da snimi ovakav žanr.

    Opet velim kraj filma je mogal bit mnogo mnogo efektniji, al  skidam kapu hrabrom Krsti. 

  • #4
    0 0

    postova:494
    beno @ 17.1.2011. 8:48
    Niste culi za Infekciju? Znaci li vam sta film Izbavitelj?
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala