Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

danasnji sadrzaj tv programa

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 15.1.2011. 13:09

    eto danas navecer imamo super filmova za pogledati odvojit cu par meni najboljih od danasnjih koji su na programu.....

    SOBA 1408 -izvrsni nesvakidasnji horror fantastika sa John Cusackom u glavni ulozi...inace moj žanr su horrori i toplo preporucujem da si pogledate taj film jer nakon svih horrora koje sam pogledal ovaj me iznenadil....

    POSLJEDNJI SAMURAJ-inace nisam ljubitelj Toma ali stvarno zna iznenaditi sa tu i tamo nekim filmom koji se mora priznati da je cisto oke... ova epska prica koja je dublja nego sto to redatelj prikaziva je svakako za pogledati ....

    ROBIN HOOD :princ lopova- Kevin mi je sasvim oke glumac i vecina filmova su mu dobri mada mi je zao sto mu nisu kriticari bili skloni kad je glumio u vodenom svijetu po meni je taj film bas oke inacica u nekim segmentima pobjesnelog maxa....sto se tice ovog filma ja bi ga preporucil jer je to za mene svojevrstan klasik koji gledam sa lakocom i i totalno opustujuci ispred tv-a....

    LEDOM DO SLAVE-inace kao veliki fan Willa preporucujem vam ovu neobicnu komediju(inace su mu sve neobicne)...neznam dal mogu dati objektivan komentar na njegov film jer on mi je jedan od najbolji komicara tak da pogledajte i prosudite sami...

    SLUCAJNI JUNAK-izvrsna drama sa elementima komediije sa super glumcima meni je bas oke !!!!

  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 15.1.2011. 14:12
    Preporučam Posljednji samuraj..po meni najbolji od navedenih
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala