Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tjelesna straža

1 2
  • #1
    1 0

    postova:37
    hrvoje_11 @ 18.12.2010. 14:38

    Odličan film, pomalo turoban i težak ali u svakom slučaju zanimljiv. Kroz sumornu priču provlači se teza o odanosti i ljubavi između tjelohranitelja i štićenice,koja je tim više dojmljiva kako okolnosti postaju surovije.

    Washington, Walken... odlična glumačka ekipa, svi odreda - a posebno je (meni osobno) zanimljiva izvedba pjevača Marc Anthonyja, koji je odradio odličan posao potretirajući oca otete djevojčice.

  • #2
    1 0

    postova:56
    ecimir @ 7.1.2012. 20:08

    Jedan od najboljih filmova koji sam pogledo, definitivno pogledati ako niste. Jedina zamjerka redatelju što ima previše scena sa "shake" kamerom.

  • #3
    1 1

    postova:213
    zac @ 7.1.2012. 21:12
    Jedan odličan akcijski, gledat svakako.Wink
  • #4
    0 1

    postova:66
    mightywez @ 8.1.2012. 12:26
    ok film i svi vrhunski glumci ali mala dakota ih sve dere.
  • #5
    0 0

    postova:24
    fanny7 @ 11.1.2012. 13:07
    Odličan film. Ne volim filmove pune krvi, ali svaka takva scena u filmu, služi svrsi. Najupečatljiviji je kontrast nježnosti i osjećaja između Creasyja i Pite nasuprot nasilju i totalnoj anarhiji...
  • #6
    0 1

    postova:61
    gavran123 @ 11.1.2012. 19:15

    Neznam ovaj film je čista kopija drugih filmova, muzika je iz Gladijatora, priča viđena već 100 puta. Jedino što je donekle dobro je gluma one male Dakote i to je to. 

    Ocjena 7/10 

  • #7
    0 0

    postova:2
    boki12345 @ 11.1.2012. 23:05
    Odlican film obavezno pogledati
  • #8
    0 0

    postova:9
    gogim @ 9.6.2012. 21:43

    film predobar, pogotovo ta ljubav između dakote i denzela koja mi je suze na kraju izmamila,odličan film odličnog tonia scotta

  • #9
    0 0

    postova:9
    gogim @ 9.6.2012. 21:44

    film predobar, pogotovo ta ljubav između dakote i denzela koja mi je suze na kraju izmamila,odličan film odličnog tonia scotta, dakota kao i uvijek nenadmašna i ja neznam kako još nije dobila oscara za glumu

  • #10
    0 0

    postova:9
    gogim @ 9.6.2012. 21:44

    film predobar, pogotovo ta ljubav između dakote i denzela koja mi je suze na kraju izmamila,odličan film odličnog tonia scotta, dakota kao i uvijek nenadmašna i ja neznam kako još nije dobila oscara za glumu

  • #11
    0 1

    postova:9
    gogim @ 9.6.2012. 21:45

    film predobar, pogotovo ta ljubav između dakote i denzela koja mi je suze na kraju izmamila,odličan film odličnog tonia scotta, dakota kao i uvijek nenadmašna i ja neznam kako još nije dobila oscara za glumu

  • #12
    0 0

    postova:8
    mikka bektešević @ 24.4.2013. 14:52

    Jedna od boljih akcija koje sam gledao u zadnje vrijeme . Denzel jos jednom sjajan! 
     Ko nije gledao, neka obavezno pogleda!  

     Muzika u filmu sjajna.

      Predivna muzika za odlicaaan film! 9/10! 

  • #13
    1 2

    postova:507
    pandaboy @ 11.8.2013. 14:50

    osobno najdraži film sa Denzelom :)

  • #14
    1 2

    postova:1962
    aya @ 11.8.2013. 22:05

    Odličan je film, ali mene je u njemu najviše oduševila Dakota. Denzel je, naime, standardno izvrstan! Osmijeh

  • #15
    0 1

    postova:256
    karter @ 2.9.2013. 15:22

    Pogledao sam ga prije malo vremena i iako ima mnoštvo problema i negativnih strana meni se jako dopao, ni sam neznam zašto. Valjda sam kao malen odgojen na takvoj vrsti američkih filmova tako da mi se svidio. Dakota je pokazala sav svoj potencijal koji je imala prije desetak godina prije nego što je ozbiljno kompromitirala karijeru sa sumrakom, denzel uvijek slično glumi, miran,opušten, kao on sve ima pod kontrolom. Walken korektan u kratkoj ulozi, ukratko svi glumci ok. Radnja nevjerojatno predvidljiva, prepuna klišeja, akcijske scene smiješno nerealistične pa čak i apsurdne (od one u disku, do one zolje na cesti). Režija scotta ili bolje rečeno vizualni proljev nije za one sa glavoboljom, vrtoglavicom, epilepsijom i sl. Kratki kadrovi svega i svačega se nižu neprekidno jedan za drugim i ometaju praćenje radnje tako da se zbilja treba fokusirati i po meni ne dodaju ništa filmu, nikakvu tjeskobu i sl. što piše gore u tekstu. Muzika je djelom iz gladijatora, međutim to mi ne smeta kao ni kraj koji je dobar i neočekivan. Iako sam naveo masu toga što mi nije odgovaralo film mi se svidio što nemogu racionalno objasniti i mislim da je jedan od boljih primjeraka akcijskog žanra posljednjeg desetljeća. 7.5/10

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala