Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Profesionalac

1
  • #1
    0 0

    postova:311
    auran @ 30.11.2010. 18:55
    Odličan srpski film "Profesionalac", pravi je primjer kako se bez previše politiziranja može napraviti kvalitetan, tragikomičan i nadasve dirljiv film, koji podjednako i zabavlja i potiče na promišljanje o životu i prohujalim događajima! Preporučujem! Innocent
  • #2
    0 0

    postova:41
    incognito @ 30.11.2010. 19:54

    Potpuno se slažem... Smile Glumci su odlični, a ima scena koje bih uvijek iznova mogla gledati. I Bajaga, naravno, kao romski pjevač!

    Pogledati!

  • #3
    0 0

    postova:23
    kodza @ 3.12.2010. 15:43
    Profesionalac iliti Tuzna komedija,po Luki je delo za pogledati pod obavezno. Teska prica koju humor razmeksava. Ovde je humor izrazeniji nego u predstavi sa Danilom Batom Stojkovicem i Bogdanom Diklicem,ali krajnji utisak je isti.
  • #4
    0 2

    postova:158
    jovil @ 3.12.2010. 17:42

    Film je tako sranje da je to neopisivo.Jedan u komentaru veli da je bolji od kazališne izvedbe(koju je sve do smrti igrao B.Stojković u naslovnoj ulozi), što je za nepovjerovat. Redatelj D. Kovačević nikad nije stigao da pretoči kazališnu varijantu u film dok je Bata bio živ i na koncu je na silu napravio film, gdje umjesto Bate igra B.Todorović.

    Što reć osim da je film skrnavljenje sjajne kazališne predstave i usudio bi se reć pljuvanje po mrtvom velikanu exyu glumišta.

    Film je čista jedinica, a redatelj je ovim filmom popljuvo sve svoje prošle sjajne filmove(Maratonci, Ko to tamo pjeva...).

  • #5
    2 0

    postova:711
    gordan @ 14.1.2012. 14:02
    Film je odličan, s Batom bi možda bio i bolji - ali napisati da je film sranje i da je Kovačević tim filmom poništio sve dosad napravljeno.. Svašta.
  • #6
    1 0

    postova:28
    jovanium @ 31.5.2014. 8:07

    Sjajan film. Sjajni glumci. Iz filma možemo bar malo saznati kako funkcionišu režimske tajne policije.

  • #7
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 28.11.2019. 11:23

    Napokon sam i ja pogledala ovaj kultni film i shvaćam zašto ima ovakav status... Usprkos dugotrajnim dijalozima, dinamičnom režijom, ubacivanjem scena iz prošlosti (koje tumače ono što likovi upravo prepričavaju), ubacivanjem scena koje nemaju veze s onim što se trenutno događa (štrajk, peripetije s tajnicom i ostalim djelatnicima itd.) - ovaj film je zaokružena cjelina. Film je imao prostora i atmosferu za još šaljivih scena (istinski šaljivih, kao npr. 

    - scena koja ima onaj moment iznenađenja nakon kojeg se odvališ smijat ko budala), pa mi je žao da to nije iskorišteno...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala