Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Iz pakla

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 21.11.2010. 14:20

    Ovo me i prema sadržaju i prema atmosferi jako podsjeća na još jedan Deepov film, Sleepy Hollow, snimljen samo godinu dana ranije....

    Kako bilo, mogao bi biti dobar filmić, ostaje da vidimo!

  • #2
    1 0

    postova:541
    franz @ 21.11.2010. 18:15

    ... nia daj malo uvedi (probaj barem) vedrine u komentare, previse su profi, ono kao prepisani iz neke enciklopedije, ili kak bi si ja to nazvao natjecanje u komentarima, da si ispadnem naj pametniji ili profesionalniji :(  

    fakat nekad mi se ne da citati... trebala bi se javiti nekim novinama da pises "strucne" komentare za lovu...

     inace solidan film za pogledati....

  • #3
    0 0

    postova:541
    franz @ 21.11.2010. 21:42
    franz, dragi, jednostavno ignoriraj moje komentare
    niA


    ... nia, koliko znam nisam ti dragi, niti si ti meni draga, malo se gubis! , onog volis, pa tam trecem saljes pjesmice, pa cetvrtom puse, kaj palis se na sve?! kenja mi se od tvojih pusa Surprised, skoro rane imam na obrazima ..

    kak ono Zubi - Zubak jednom veli u tri rijeci: Lud - zbunjena - nemoralna Laughing

    .. a kak mogu ignorirati budalastine non stop, "sorry" ne ide to tak...  uff al ga brije!!

  • #4
    1 0

    postova:534
    jua @ 21.11.2010. 21:49

    Franzo boy went koo koo kachoo.  XD

    On topic: Jako mi se sviđa Iz pakla. Atmosfera filma me ful podsjeća na riječke ulice po danima kad se spusti londonsko vrijeme i kad je u 3 popodne kao da je 6 predvečer samo bez ulične rasvjete =D

    Danas mi baš paše taj dark mood i pogledat ću ga opet i iznova.  =)

  • #5
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 17.2.2011. 10:38
    gledao ima već dugo, sjećam se da su mi sve pokvarile inspektorove napušene fantazije i vizije...
  • #6
    0 0

    postova:256
    manuel robbery @ 17.2.2013. 1:16

    Dobar samo su scene sa Jackom mogle biti malo misterijoznije,

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala