Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

TV program subotom

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 16.10.2010. 13:47

    Iz vikenda u vikend naše me državno/komercijalne TV kuće bacaju u očaj. Danas je očito Jean-Claude Van Damm subota (Adame, evo ti pa biraj...) uz začin reprizinih repriza en-tih nastavaka ionako loših filmova!

    Pa ako već nemaju ništa drugo, pa moraju reprizirati - ima toliko dobrih filmova koji to zaslužuju (samo par: Ples s vukovima, Legenda o jeseni, Oscar, Bram Stoker's Dracula, Mary Shelley's Frankenstein, itd, itd...) - a mi dobijemo Kraljević i ja - 2. dio!

    Hvala dragom Bogu na kabelskoj...možda ipak nešto pronađem.

  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 16.10.2010. 15:41

    Iz vikenda u vikend naše me državno/komercijalne TV kuće bacaju u očaj. Danas je očito Jean-Claude Van Damm subota (Adame, evo ti pa biraj...) uz začin reprizinih repriza en-tih nastavaka ionako loših filmova!

    Pa ako već nemaju ništa drugo, pa moraju reprizirati - ima toliko dobrih filmova koji to zaslužuju (samo par: Ples s vukovima, Legenda o jeseni, Oscar, Bram Stoker's Dracula, Mary Shelley's Frankenstein, itd, itd...) - a mi dobijemo Kraljević i ja - 2. dio!

    Hvala dragom Bogu na kabelskoj...možda ipak nešto pronađem.


    aya


    Ja mislim da je nogomet kriv za sve!

    Kada se na "drugom" odvija krvava i za hrvatski narod životno važna borba između dečkića koji ganjaju loptu - sve prestaje!

    Nema smisla trošiti novac na "skuplje" reprize... ionako to nitko gledati neće... :-(

  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 16.10.2010. 20:18

    Ja mislim da je nogomet kriv za sve!

    jana_banana

    Nemam ja ništa protiv dobrog nogometa (Dinamo - Osijek, mislim...wtf?), ali ne radi se samo o HRT-u! Tu su i RTL i Nova sa jednakim jadom i bijedom!
  • #4
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 16.10.2010. 20:50

    Nemam ja ništa protiv dobrog nogometa (Dinamo - Osijek, mislim...wtf?), ali ne radi se samo o HRT-u! Tu su i RTL i Nova sa jednakim jadom i bijedom!
    aya

    ma da - al svi se ravnaju prema tekmama!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala