Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Apollo 13

1
  • #1
    0 0

    postova:311
    auran @ 15.10.2010. 0:10

    ...bezvremensko filmsko ostvarenje.

    Zaista jest! "Apollo 13" sam večeras pogledao prvi put i mogu reći da me film očarao! Fenomenalna režija, gluma, specijalni efekti, dijalozi, atmosfera, napetost... Scene u svemiru toliko su vjerodostojne da gotovo možete okusiti svemir, njegovo sveprožimajuće prostranstvo i tajanstvenost, a drama i napetost opipljivi i uvjerljivi da čovjeka drže na rubu stolca od početka do kraja! "Apollo 13" je film za sva vremena koji se može gledati uvijek iznova i svaki put će biti jednako interesantan i napet! Čista desetka!   

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 15.10.2010. 0:14

    gledal sam ga par puta film je superica i jos kad je u igri nas Tom ...film je da se zapitas o nekim stvarima....

    ..................uuu kako smo mali tamo dole.........cista devetka....Wink

  • #3
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 24.3.2011. 23:54

    jadni ljudi, mora da su godinama nakon misije sanjali da hodaju po mjesecu,

     ipak im je utjeha da su bili članovi posade na letu koji je zabilježen kao najdalji let s ljudskom posadom, najudaljeniji od Zemlje, i taj rekord neće skoro biti srušen, jeftinije je i praktičnije slati robote...

    film je izvrstan, šteta što su originalnu rečenicu: "Houston, we've had a problem!" izmjenili, ona puno govori o psihičkom stanju astronauta

  • #4
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 25.3.2011. 4:36
    film koji ostavlja bez daha,pojam svemira,izlaz iz letjelice,i zeljno iscekivan povratak.
  • #5
    0 0

    postova:94
    frxi @ 25.3.2011. 20:50
    dosadan film ko ce ga gledatiInnocent
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala