Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Za dolar više

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 10.10.2010. 9:43

    sve ste lijepo napisali:

    "Drugi dio popularne dolarske trilogije Sergia Leonea, kojom je ovaj talijanski majstor učvrstio špageti vestern kao jedan od kultnih žanrova poklonika manje komercijalnog filma, "Za dolar više" doista je jedan od neporecivih klasika svjetske kinematografije, koji izgleda jednako svježe i originalno te privlači pažnju gledatelja kao i kada je snimljen prije gotovo 45 godina. Svojim specifičnim tretmanom karakterističnih motiva vesterna, Leone je snažno utjecao na percepciju cijelog žanra, pa je "Za dolar više" danas bez ikakve dvojbe jedan od njegovih kamena temeljaca."

    Ono što je Coppola napravio sa Godfatherom, u žanru westerna je Leone apsolutni pobjednik. 

    Kad malo bolje razmislim ima dosta dobrih trilogija: Gospodar Prstenova, Ratovi zvijezda, Indiana Jones, možda čak i Matrix, pa i prva 3 Terminatora.........

    U svakom slučaju dobro je pogledati ova remek djela ponovo, pa tako i Za Dolar Više - večeras. 

  • #2
    0 0

    postova:580
    arnol @ 10.10.2010. 17:47
    Izvrstan film ! Ipak ću dodati i meni jako, jako dragi Dobar, Loš, Zao ! Nadam se uskoro i njemu na programu !  
  • #3
    0 0

    postova:541
    franz @ 10.10.2010. 18:09

    ... inače omiljeni filmovi!!

    .. teško je tu neš napisati što Vi svi niste već naveli...

    ... fenomenalno... 

  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 11.10.2010. 9:53

    Dok ja skužim temu - sve što je bilo potrebno, već je napisano!

    Što onda drugo mogu reći nego - potpisujem !

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala