Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rashomon

1
  • #1
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 28.9.2010. 17:38
    nevjerojatan film,remek djelo. ko nije obavezno nek pogleda, a ostali ponavljanje gradiva.
  • #2
    0 0

    postova:12
    sopavlovic @ 8.10.2013. 0:41

    film koji je nemoguće zaboraviti

  • #3
    0 0

    postova:104
    filmofil2004 @ 16.1.2016. 17:48
    Remek djelo!!!Legendarni Akiro Kurisava.
  • #4
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 11.2.2016. 0:48

    Za početak treba samo spomenuti okolnosti pod kojima je ovo svojevrsno remek djelo snimljeno ni 5 godina poslije devastacije ratom i atomskog razaranja u Japanu, koliko efekata i ulaganja zapravo treba da se snimi nezaboravan film, ovo je pravi ogledan primjer.

    Naravno i ovdje se pojavljuje nevjerojatni Toshiro Mifune, legenda za sebe ne samo japanske kinematografije, koji nosi dosta zasluga za uspjeh Kurosawinih filmova.

    Priča se polako počinje odmatati i gledatelja sve napetije vuče da dozna istinu iza radnje na vrlo suptilan način.

    Legendaran film koji pokazuje posvećenost detaljima i umijeće Kurosawe, prikaz svih priča je uvjerljiv i dojmljiv i sama poanta filma gdje svatko subjektivno vidi ili želi vidjeti svoju stvarnost je uistinu impresivna.

    Uistinu ovako se snimaju filmovi i kako bi to zapravo trebalo izgledati, može se tu sad nabrajati sve kvalitete i zanimljivosti no u svakom slučaju film koji bi svatko trebao barem jednom pogledati, a preporučljivo i više puta...

  • #5
    0 0

    postova:2
    douglas mortimer @ 2.5.2020. 14:00

    Pogledao nakon više od 10 godina.

    Perfekcija.

    Uvodne scene sa kišom su nešto prelijepo.

    Bez efekata,bez ubijanja,bez sexa,samo Kurosawa...

    10/10 Rashomon efekt.

    Istina je ono što želimo da bude istina

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala