Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tristan i Isolde

1
  • #1
    0 1

    postova:193
    akasha @ 4.9.2010. 18:45
    Raskošna ekranizacija jedne legendarne ljubavne priče u kojoj se najviše ističe James Franco kao Tristan. Za sve ljubitelje ljubavnih priča bez happy enda Wink
  • #2
    0 0

    postova:311
    auran @ 9.9.2010. 9:57

    "Tristan i Izolda" lijep je i gledljiv povijesni film vrhunske kostimografije i scenografije kojima je vjerno dočarana epoha koju obrađuje! Nažalost ovaj film ujedno je i zoran primjer kako loš izbor glavnoga glumca može upropastiti sav uloženi trud! James Franco je čisti promašaj filma! Njegova gluma je statična i beskrvna tako da se gledatelj uopće ne može saživjeti s likom kojega portretira, a kamo li žaliti za njegovom tragičnom sudbinom! Svojim kamenim izrazom lica na kojem ne vidimo nikakve osjećaje niti proživljavanja lika (ili ih vidimo na kapaljku i to potpuno neuvjerljivo odglumljene tako da više liče na prenemaganje nego li na glumu), Franco bi bio idealan nasljednik "glumcu" tipa Stevena Seagala! Jedini plus su mu borilačke scene koje je zaista dobro odradio i u kojima je jedino uvjerljiv! Nasuprot njemu valja istaknuti glumicu Sophiu Myles s čijom Izoldom doista suosjećamo tijekom čitavog trajanja filma i istinski žalimo zbog njezine nesretne sudbine, te cijelu plejadu odličnih karakternih glumaca predvođenih Rufusom Sewellom i Markom Strongom koji su svoje uloge odradili sasvim pristojno i korektno!

    Kao primjere odlične glume i s uvjerljivom "kemijom" među glavnim likovima, preporučam da pogledate ove filmove slične tematike: "Casablanca", "Legenda o jeseni", "Engleski pacijent", "Tigar i zmaj", "Kuća letećih bodeža" i uživate! Cool

  • #3
    0 0

    postova:46
    argus @ 24.4.2023. 1:58
    Auran je dao tako dobar osvrt na film da nemam što dodati. Moja ocjena je 8,5 / 10. Čak ga ni bledunjava gluma "Tristana" nije uspjela pokvariti. Sve ostalo je za pohvalu :)
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala