Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Adamovo rebro

1
  • #1
    0 0

    postova:193
    akasha @ 2.9.2010. 18:26

    Jedan od meni najdražih filmskih parova kao Pinkie i Pinky u zabavnoj komediji koja se bavi ozbiljnim temama muško-ženskih odnosa i jednakosti spolova.

    Film je pun zanimljivih i duhovitih dijaloga;odlična je zadnja scena u kojoj Adam pokazuje kako se i muškarci znaju poslužiti suzama da dobiju ono što žele, samo se nikad tog ne sjete. Smile   (ne mogu naći video online)

    Završni dijalog:

    /Amanda: All right, but, but what does that show? What have you proved?
    Adam: It shows the score.
    Amanda: Shows that what I said was true. There's no difference between the sexes. Men, women. The same.
    Adam: They are, huh?
    Amanda: (retreating) Well, maybe there is a difference. But it's a little difference.
    Adam: Well, you know as the French say.
    Amanda: What do they say?
    Adam: Vive la difference.
    Amanda: Which means?
    Adam: Which means: 'Hurray for that little difference

     

  • #2
    0 0

    postova:193
    akasha @ 2.9.2010. 19:13
    zabavno-ozbiljan. Just the way I like 'em Laughing
    senilno_magare

    ti si Pinky? Sigurno jesi.
  • #3
    0 0

    postova:193
    akasha @ 2.9.2010. 20:04


    Ne moraš me po glavi mlatit' - Pinky sam, priznajem! Laughing... eee filmovi s poučnom tematikom... kako ih volim...

         ...a volim i žene!... 'cause they have breasts and other fun parts! Laughing


    senilno_magare

    Trebala sam te jače lupit Laughing Idiot, k'o i svaki muškarac. Female breasts are not made just for your fun, you know?
    ali ups
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala