Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Komandos

1
  • #1
    0 0

    postova:62
    theroadwarrior @ 2.9.2010. 2:25
    ako želite gledat film sa puuuuno pucnjava i akcija onda je to definitivno ovaj ;)
  • #2
    0 0

    postova:540
    zubak @ 2.9.2010. 21:08
    Arnolde ajd mi sredi vizu za ameriku,zelim se vratiti.
  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.9.2010. 21:11
    Arnolde ajd mi sredi vizu za ameriku,zelim se vratiti.
    zubak


    Kako si samo znao da se zovem Arnold.

    E neću ti srediti kontaktiraj Milića i odite na put u Ameriku, pa možda dobiješ i vizu Laughing

    A što se tiče Comandosa, dobri stari rekao bih komandos, kao klinac sam ga gledao i kad se sjetim scene iznošenja smeća brrrr........... 

  • #4
    0 0

    postova:193
    akasha @ 2.9.2010. 21:41

    Tipičan akcijski 80-ih: akcija, akcija i onda još malo akcije. Ma svi smo mi to obožavali ko klinci, a pogotovo Arnolda.

    Nekako su mi bili draži oni s hladnim oružjem Wink pa tako, osim njegovog Conana, najdraža mi je bila Red Sonja Embarassed

  • #5
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.9.2010. 22:05

    Nekako su mi bili draži oni s hladnim oružjem Wink pa tako, osim njegovog Conana, najdraža mi je bila Red Sonja Embarassed


    Akasha
    Niti Red Sonja, a pogotovo Conan 2 nisu niti sluge Conan Barbarinu.
  • #6
    0 0

    postova:193
    akasha @ 2.9.2010. 22:09
    Niti Red Sonja, a pogotovo Conan 2 nisu niti sluge Conan Barbarinu.

    gorlock


    Mislim da to nitko ne osporava.

    Samo sam htjela reći da sam kao nestašna dugokosa vragolanka obožavala Sonju, više nego Barbarina. Laughing

  • #7
    0 0

    postova:540
    zubak @ 2.9.2010. 22:18


    Kako si samo znao da se zovem Arnold.

    E neću ti srediti kontaktiraj Milića i odite na put u Ameriku, pa možda dobiješ i vizu Laughing

    A što se tiče Comandosa, dobri stari rekao bih komandos, kao klinac sam ga gledao i kad se sjetim scene iznošenja smeća brrrr........... 

     dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,Milic,hahahhahah


    gorlock

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.9.2010. 22:20


    Mislim da to nitko ne osporava.

    Samo sam htjela reći da sam kao nestašna dugokosa vragolanka obožavala Sonju, više nego Barbarina. Laughing


    Akasha


    Nadam se da si zadržala karakteristike. Wink

    Uostalom Brigitte Nielsen u ulozi Sonie je odlična, samo mi ne ide u glavu što se udala za Sly-a ! 

  • #9
    0 0

    postova:193
    akasha @ 2.9.2010. 22:26


    Nadam se da si zadržala karakteristike. Wink

    Uostalom Brigitte Nielsen u ulozi Sonie je odlična, samo mi ne ide u glavu što se udala za Sly-a ! 


    gorlock

    Ne možeš se riješiti onog što je urođeno Wink a i nisam se šišala goooodinama Laughing
    Ajd, ako ćemo nekako objektivno, Red Sonja je jadan film i nije za one iznad, recimo, 16 godina. A o Brigitte i Slyu bolje ne razmišljat.
  • #10
    0 0

    postova:62
    theroadwarrior @ 5.9.2010. 9:54
    film je odličan, sa puuuno pucačine i eksplozije preporuka svakom akcijskom obožavatelju ;)
  • #11
    0 1

    postova:31
    nocoslav @ 6.9.2010. 23:02

    ima par stvari koje se mogu naći u Plaćenicima iz ovog filma, hidroavion, zli diktator pogine pri padu sa balkona, bučan shotgun.. Cool

  • #12
    0 0

    postova:31
    nocoslav @ 7.9.2010. 13:11
    joj izvinjavam se, zaboravio sam na to, mislim da taj spoiler neće puno utjecati dojam filma..
  • #13
    0 0

    postova:666
    doom @ 7.9.2010. 22:29
    to je jedan izvrstan film nabijeni akcijom tipicnim za ono vrijeme i ako stavimo sastrane da se on bori sa stotine neprijatlja i sve ih potamaniSmile film je za preporuku svakome....Cool
  • #14
    3 0

    postova:213
    zac @ 10.4.2011. 0:04

    Švarci u svom punom sjaju. Kolko ga god puta gledao uvijek ima ono nešto, bez obzira na neke "tehničke" nelogičnosti, poput bezbroja metaka, super nišana itd.

    Jedan od filmova po kojem ćemo ga svi pamtiti kao jednog od najboljih akcijskih glumaca tog doba.

     Peri miško, nemaš beda imaš dost metaka Wink!

     

  • #15
    2 0

    postova:32
    rakinjos @ 8.1.2014. 23:43

    komandos prebio za ono vrijeme

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala