Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Simpsoni - film

1
  • #1
    2 0

    postova:62
    theroadwarrior @ 31.8.2010. 19:09
    Tko OBOŽAVA Simpsone za njih ovaj film preporučujem jer je preeeodobar...isto tako i onima koji nisu fanovi ali vole komediju xD
  • #2
    0 0

    postova:13
    nitro @ 22.4.2012. 13:49
    Simpsoni su zakon.Slabo ima dobrih komedija koje sad izlaze na scenu,nisu uoće duhovite.Recimo Mrak film,ili ne budi zao dok piješ đus u opasnom kvartu,ili od Leslie Nielsena nešto ili,od Jim Carreya to su bile dobre komedije.Ove danas su smiješne ko infrakt!
  • #3
    0 0

    postova:26
    mihailo valjetić @ 25.6.2013. 21:03

    Pošto sam veliki obožavatelj Simpsona, obavezno sam morao pogledati i film. Uz njihove uobičajene šale i (ne)zgode, lijepo su odradili tematiku o zaštiti okoliša i posljedicama. Naravno, kao i u svakom današnjem filmu, moralo je biti i ljubavnih dijelova, što mi se svidjelo jer je Lisa konačno našla nekoga za sebe nakon 20 sezona (pomalo ironično?). Ocjena 10 jer niže ne mogu dati!

  • #4
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 24.11.2013. 17:45

    savršena serija jednostavno je pretočena u savršen film!kako sam veliki fan ove serije i gledao sam mnoštvo epizoda mogu reći da je ovaj film bio pun pogodak...Homer jednostavno napravi problem kao i uvijek i tu kreće njegova ali i avantura njegove otkačene porodice!film niti malo ne zaostaje za serijom i to je najbitnije.ne propustiti

  • #5
    1 0

    postova:228
    joker12 @ 24.11.2013. 20:31

    Predobar film. Ostao je vjeran duhu serije.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala