Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bogomdan

1
  • #1
    0 0

    postova:193
    akasha @ 24.8.2010. 20:02
    Meni je ovo bilo predosadno... Zanimljiva ideja s puno ptencijala za napetu priču, ali jako loše realizirano..
  • #2
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 24.8.2010. 20:39
    Meni je ovo bilo predosadno... Zanimljiva ideja s puno ptencijala za napetu priču, ali jako loše realizirano..
    Akasha


    Da Robert De Niro ne glumi u ovom filmu od mene bi dobio prolaznu ocijenu 2/10 - ovako obzirom je De Niro filmu dao jedan svoj osebujan stil 6/10.

    I preporuka - gledati. 

  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 24.8.2010. 23:08
    Ide mi već na živce kad ljudi kažu da De Niro i Pacino ne mogu napraviti loš film. Mogu i jesu. Današnja generacija filmskih kritičara (muškaraca, naravno) je generacija Kumova, pa ih ta ljubav malo odmakne od objektivnosti.
  • #4
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 24.8.2010. 23:48
    Ide mi već na živce kad ljudi kažu da De Niro i Pacino ne mogu napraviti loš film. Mogu i jesu. Današnja generacija filmskih kritičara (muškaraca, naravno) je generacija Kumova, pa ih ta ljubav malo odmakne od objektivnosti.
    bozoli


    Ja to nisam rekao !

    Da li si ti gledala film Bogomdan ili generaliziraš ? 

    Konkretno film Buđenja meni nije legao nikako i nema veze što tamo glumi De Niro i dalje mi nije dobar film. 

    A mene osobno živcira kad ljudi generaliziraju stvari. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala