Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Polar Express

1
  • #1
    0 0

    postova:534
    jua @ 14.8.2010. 8:00
    Sviđa mi se ovaj crtić, ali koji im je ku**c da ga stavljaju usred ljeta????
  • #2
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.8.2010. 13:31
    Sviđa mi se ovaj crtić, ali koji im je ku**c da ga stavljaju usred ljeta????
    jua

    Crtić je super, a što se tiče ljeta - dobro je malo osvježenja usred ljeta. Wink
  • #3
    0 0

    postova:534
    jua @ 14.8.2010. 19:25

    Meni ti misli inače idu ovako:

    Radnja filma događa se zimi, i jedan dio poželi da je tako jer se sada kuham od vrućine ali po zimi je fax =(.

    Ni više ni manje radnja se događa za Božić, tada su praznici, budući mi imamo fax sve do Badnjaka i da se približavaju praznici, svi profesori se sjete da bi malo mogli stavit neke kolokvije naravno prethodno ne znajući raspored ostalih kolokvija, i tako ti mi na božićni tjedan u 4 dana imamo 6 kolikvija koji nam nose četvrtinu ocjene. 

    I eto konačan ishod skupljanja svih varijabli su bespotrebna razmišljanja o ispitima usred ljeta.

    XD 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala