Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Silent Hill

1 2
  • #1
    0 0

    postova:62
    theroadwarrior @ 2.8.2010. 16:11
    Film sam jednom pogledao i nije me baš jako oduševio...nisam se nijednom uplašio tijekom filma :S al ajd dat ću mu još jednu priliku :D
  • #2
    0 0

    postova:22
    filipa @ 2.8.2010. 20:10

    Haha, mislim da ču ga pogledati ali me strah x]

  • #3
    1 0

    postova:311
    auran @ 2.8.2010. 22:41
    Silent Hill je jedan od najbolesnijih filmova koje sam pogledao! Zastrašujuće atmosfere i jezivih prikaza, film će se zasigurno svidjeti ljubiteljima horora! Smile
  • #4
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 3.8.2010. 1:58
    zanimljiv film,iako nije strašan.....odlična atmosfera i glazba
  • #5
    1 0

    postova:311
    auran @ 3.8.2010. 6:06
    Sinoć sam Silent Hill pogledao drugi puta i moram priznati da mi se više svidio nego li prvi put u kinu! Priča je jako zanimljiva, a sam film fenomenalno režiran i vrlo dojmljiv! Christophe Gans nam je nakon mističnog "Vučjeg bratstva" podario još jedan intrigantan, fantastični horor - triler briljantne vizualnosti i nadahnutih specijalnih efekata koji skladno nadopunjuju radnju priče preuzetu iz poznate kompjuterske igrice, a čija je glavna tema vjerski fanatizam i spaljivanje nevinih žena optuženih da su vještice! Svojom ugođajnošću i postapokaliptičnom atmosferom, a pod ravnanjem jednog od danas najkarizmatičnijih redatelja prepoznatljivog vizualnog stila, Francuza Christophea Gansa, film je svjež i poticajan uradak na temu zla, ljudskog primitivizma, neznanja, vjerskog fundamentalizma i njegovih posljedica koji vas sigurno neće ostaviti ravnodušnim!   
  • #6
    0 1

    postova:99
    brix @ 3.8.2010. 11:19

    Ako niste igrali igru i ne znate što se tu otprilike događa - nemojte ga gledati. Previše toga nećete skužiti.

    A ako ste igrali igru i znate što se tu otprilike događa - isto ga nemojte gledati. Film po kvaliteti nije ni blizu igre, koja je, BTW, bila genijalna.

  • #7
    0 1

    postova:534
    jua @ 3.8.2010. 13:09

    Gledala sam film ali mi nije imao ono nešto da mi zadrži pažnju, pa sam tokom gledanja imala priliku sredit nokte.

    Šalim se, ali početak mi je dosadnjikav, ne sviđaju mi se oni copy & random paste "čudovišta" i na mahove pre očita digitalna animacija. Ali sad sam vidjela da je po igrici pa.....ajd nek im bude. =)

    Doduše kraj mi je bio zanimljiv (i čak sam na trenutak prestala lakirat nokte).

  • #8
    0 0

    postova:6
    luka_thb @ 3.8.2010. 15:35

    Gledajući film koji nije bio jako strašan nisam mogao shvatiti radnju. Ali je baš fora s onim čudovištima. Smile

  • #9
    1 0

    postova:311
    auran @ 3.8.2010. 22:15

    Silent Hill moraš pogledati bar dva puta da ti sve sjedne! Sjećam se da sam ga prvi put bio gledao u kinu i da sam tada više bio očaran specijalnim efektima, zvukom i demonima, tako da nisam pohvatao sve detalje same radnje! Tek sam sinoć s drugim gledanjem povezao sve dijelove priče koji su mi prethodno bili promaknuli! Neki se žale da im film nije bio dovoljno strašan, ja mislim da je bitnija priča i poanta filma! Cool

     

  • #10
    0 0

    postova:666
    doom @ 8.9.2010. 2:57
    hmmm ....silent hill ..igrao sam igricu Smile...radnja je na mjestu i drzi te do zadnje minute filma kad skuzi da je ubiti mrtva cijelo vrijeme...ima par jako dobrih scena tipa u wc-u....i trganje koze pred crkvom...ali ono sto mi se nesvida kod novijih tkz horora su efekti,scene,sve kompjuter napravi  zato sam vise ljubitelj horora...tj slasera osamdeste pa na nize sve do dvadesetih .....teksaski masakr,brda imaju oci,carry,oni dolaze,gospodari pakla,strava u ulici brijestova prva tri,kuca od voxa,groblje kunih ljubimaca itd ...pa sve do  uklete kuce iz 60 -ih,prvi frankestain iz 20-ih......Cool!!!!kada pogledate stare stvari sve ovo novo je li la...al to je samo moje misljenje
  • #11
    0 2

    postova:4
    cr0thund3r @ 9.9.2010. 22:15
    film uopce nije strasan prema ostalim hororima koje sam pogledao tako da oni koji nisu hororo ljubci neka ne pisu koliko je strasan u usporedbi s ostalim filmovima , ZAHVALJUJEM
  • #12
    2 0

    postova:6
    luka_thb @ 9.9.2010. 23:07
    film uopce nije strasan prema ostalim hororima koje sam pogledao tako da oni koji nisu hororo ljubci neka ne pisu koliko je strasan u usporedbi s ostalim filmovima , ZAHVALJUJEM
    Cr0Thund3r

    Svako ima svoja mišljenja i stajališta te pravo na komentare o bilo kojem horor filmu. Malo poštivanja drugih komentara.


  • #13
    0 0

    postova:22
    filipa @ 15.10.2010. 19:34
    Gledala sam ga prije par mjeseci i moram priznati da je vrlo napet, nisam skužila baš previše priću pa ču ga opet pogledati 
  • #14
    0 0

    postova:666
    doom @ 15.10.2010. 22:39
    film uopce nije strasan prema ostalim hororima koje sam pogledao tako da oni koji nisu hororo ljubci neka ne pisu koliko je strasan u usporedbi s ostalim filmovima , ZAHVALJUJEM
    Cr0Thund3r
     
    postoje vise vrsta horora...nekome je strasna ta vrsta horora.......tak da i hororo ljubac moze reci da mu je film tipa silent hill strasan jer i ima par dobrih scena zbog kojih taj film ima svoje momente...nekome je strasno vidjeti hektolitre krvi nekome mutirane zivotinje..nekome kaj ja znam tak da ti komentar opce nestoji!!Wink
  • #15
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 15.10.2010. 23:56
    postoje vise vrsta horora...nekome je strasna ta vrsta horora.......tak da i hororo ljubac moze reci da mu je film tipa silent hill strasan jer i ima par dobrih scena zbog kojih taj film ima svoje momente...nekome je strasno vidjeti hektolitre krvi nekome mutirane zivotinje..nekome kaj ja znam tak da ti komentar opce nestoji!!Wink

    doom



    Potpisujem

    %&#(/$  scrible....scrible....

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala