Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Samoubojstvo nevinih

1
  • #1
    1 0

    postova:1
    vjeranka @ 21.4.2008. 22:17
    KO je ovo prevodil da mi ga je upoznat... samoubojstvo nevinih.. kao suicide of innocents
  • #2
    1 0

    postova:144
    imba @ 27.1.2009. 12:01

     btw, vrlo loš film, uz Kirsten Dunst kao katastrofalno lošu glumicu.

     jedino što valja je soundtrack (od Air-a) 

  • #3
    1 0

    postova:580
    arnol @ 27.1.2009. 18:00
     O, joj nije baš za preporučiti.
  • #4
    2 1

    postova:1
    orwel1984 @ 9.12.2009. 16:32

    Film je odlican. Stvara tjeskobnu atmosferu, pomalo nerealnu i snovitu. K. Turner u ovom filmu gotovo je u klasi M. Streep, glumi tako da izgleda kao da ne glumi. Vidi se da je film rezirala zena; sve je na emocijama; zene su u sredistu, nose cijelu strukturu, i fabulativno i figurativno. Ravnotezu im daju muski naratori jer se dobiva dojam da su sve informacije o toj nesretnoj obitelji posredovane iz perspektive ocudjenog promatraca koji je: a) musko, b) pubertetlija ili adolescent, c) zaljubljen u jednu od sestara. Tako gledatelj cijelo vrijeme zeli saznati nesto konkretno, duboko i intimno o tim sestrama, a ostaju mu samo informacije koje mu posreduju ti djecaci.

    Ako o filmu razmisljas nekoliko dana nakon sto ga odgledas, mora biti dobar (tako je i s knjigama i slikama). Meni se to dogodilo. Naravno, ne moraju svi gledatelji biti tako impresionirani, ali ovaj film ima moju preporuku i pet zvjezdica.*****

  • #5
    0 1

    postova:28
    jovanium @ 6.4.2014. 11:15

    Fenomenalan film uz odličnu ambientalnu muziku (Air - Playground love) koji se izvrsno uklopila u ovu filmsku priču.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala