Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zboraši

1
  • #1
    1 0

    postova:311
    auran @ 23.7.2010. 20:13

    Film "Zboraši" govori o jednom iznimnom čovjeku koji je svojim nekonvencionalnim pristupom i nadasve humanošću uspio na miran način nadvladati odbojnost kod mladih delinkvenata u internatu i pozitivno utjecati na njihove živote! Kako bi neprilagođenim i nezadovoljnim dječacima pobudio nadu u bolju budućnost i ukazao na vrijednosti svakoga od njih, oformljuje zbor putem kojega dječacima usadi ljubav prema glazbi i pozitivnim vrijednostima! Svojim stoičkim stavom, razumijevanjem i dobrodušnošću, mirni odgajatelj unese duboke promjene u inače strogi internat! Međutim, probuđeni optimizam u dječaka i njihova privrženost odgajatelju koji ih je uzeo pod svoje okrilje, neće proći nezamijećeno!

    Briljantno režiran film, odlično vođene radnje i snažne priče o ljudskoj naravi i sudbinama, te utjecaju jednog poštenog, skromnog i vrijednog čovjeka koji svojom dobrotom zauvijek promijeni živote protagonista, kvalitetno je filmsko ostvarenje vrijedno više gledanja!

    Zbog svoje tople i poučne priče, sjajne atmosfere i odlične glume, ovaj film zaslužuje svaku pohvalu! HTV je filmu trebao posvetiti mnogo veću pozornost i prikazati ga u tzv. "prime time" terminu kako bi ga pogledalo što više ljudi! "Zboraši" su to itekako zaslužili! 

  • #2
    1 0

    postova:193
    akasha @ 7.8.2010. 23:09
    HTV je filmu trebao posvetiti mnogo veću pozornost i prikazati ga u tzv. "prime time" terminu kako bi ga pogledalo što više ljudi! "Zboraši" su to itekako zaslužili! 
    Auran
    Smile Potpisujem!
    Pogledala sam i odličan je film! Nadajmo se da će ga još koji put prikazati.
  • #3
    0 0

    postova:311
    auran @ 8.8.2010. 15:33
    Hvala! Drago mi je da ti se film svidio! Smile
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala