Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Heinähattu ja Vilttitossu

1
  • #1
    0 0

    postova:311
    auran @ 23.7.2010. 13:16

    "Heinähattu ja Vilttitossu" ili u hrvatskom prijevodu "Zgode i nezgode Šeširice i Šlapice", odličan je finski dječji film koji će razveseliti sve mališane, a odraslima navući osmijeh na lice! Film prati dvije karakterno potpuno različite sestre od kojih ona starija, Šeširica, uskoro treba krenuti u prvi razred osnovne škole!

    Kako se ljeto bliži kraju i dan odlaska starije sestre Šeširice u školu postaje sve stvarniji, pojavljuju se prve nesuglasice između sestara i njihovih roditelja! Idilu sestara narušit će odluka njihove majke da se zaposli, zbog čega se Šeširica jako zabrine za svoju buntovnu i neodgovornu, mlađu sestru Šlapicu! Naime, otac znanstvenik koji nikako da dovrši svoje eksperimente s krumpirima, toliko je obuzet svojim poslom da uopće ne vidi kako zbog toga njegova žena pati, a u kćerima raste nezadovoljstvo. Osjećajući da nešto hitno moraju poduzeti kako bi majci i ocu ukazale na nedostatak njihove roditeljske odgovornosti i pažnje, dvije će sestre morati uzeti stvari u svoje ruke!   

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala