Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Duh i tama

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 19.7.2010. 21:38
    Film je u jajima, ne gledati osim ako ne namjeravate spavati, hoću reći zaspati uz tv........... Laughing
  • #2
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 20.7.2010. 9:32

    Šteta, ovaj je film dokaz kako se može upropastiti kombinacija odlične priče i ekipe vrhunskih glumaca!

    Cry

  • #3
    0 0

    postova:1
    jokas89 @ 11.11.2010. 17:04

    Ma nije istina, film je odličan.

    Odličan scenarij i vrhunski glumci, obavezno pogledati. 

  • #4
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 11.11.2010. 19:11

    Ma nije istina, film je odličan.

    Odličan scenarij i vrhunski glumci, obavezno pogledati. 


    jokas89


    Kad vidiš ljude koji imaju oko 350 ili 1000 komentara o drugim filmovima.......jednostavno im moraš vjerovati...
  • #5
    0 0

    postova:311
    auran @ 11.11.2010. 21:42

    Ma nije istina, film je odličan.

    Odličan scenarij i vrhunski glumci, obavezno pogledati. 


    jokas89

    U pravu si Jokas89! Slažem se s tobom! Film je zaista zanimljiv i dobro snimljen! 

    P.S. Pametnjakoviću! To što netko non stop visi na ovom portalu i ima preko 1000 napisanih postova o filmu, ne znači da o filmu nešto i zna, a kamoli da je to što pišu kvalitetno! Jedina osoba koja piše utemeljeno i objektivno o filmovima na ovom portalu je Nia! Gorlock i Buzdovan odavno su dokazali da nisu nikakvi filmski eksperti i da mnogo toga o filmu ne razumiju! O objektivnosti da i ne govorim!    

  • #6
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 11.11.2010. 22:07

    U pravu si Jokas89! Slažem se s tobom! Film je zaista zanimljiv i dobro snimljen! 

    P.S. Pametnjakoviću! To što netko non stop visi na ovom portalu i ima preko 1000 napisanih postova o filmu, ne znači da o filmu nešto i zna, a kamoli da je to što pišu kvalitetno! Jedina osoba koja piše utemeljeno i objektivno o filmovima na ovom portalu je Nia! Gorlock i Buzdovan odavno su dokazali da nisu nikakvi filmski eksperti i da mnogo toga o filmu ne razumiju! O objektivnosti da i ne govorim!    


    Auran


    Expert 7. umjetnosti nisam, ali veliki ljubitelj jesam.

    Za tebe bih mogao reći da bi bio dobar glasnogovornik.

    O tome što tko razumije ili ne razumije sumnjam da si kompententan razlučiti, a objetkivan si jedino kad gledaš kroz "objektiv" (dio optičke naprave koji prikuplja svjetlosne zrake).

    Tvoje komentiranje filmova neću komentirati (sam si dovoljno napisao), a što se tiče kolege Buzdovana pretpostavljam da će se sam očitovati o ovome, i mislim da neće biti ovako slatkorječiv kao ja. 

    Što se tiče filma Duh i Tama evo i komentara čovjeka koji je stručan komentirati: 

    "Najkraće rečeno, ukoliko ste, kao autor ovih redaka imali prilike gledati RALJE, nećete moći izbjeći to da DUHU I TAMI date jedan veliki palac dolje. Ostali će možda imati sreće i uživati u ovoj pustolovini."

    ocjena: loš (-)

    IZVOR:  https://film.purger.com/recenzije/filmovi/00421.shtml

    p.s. Auran pretpostavljam da se ti svrstavaš pod ostale Wink

  • #7
    0 0

    postova:112
    entina @ 12.11.2010. 11:03
    ouu jea, film je mlak. posebno mi je Douglas neuvjerljiv. ovo mi ide u kategoriju onih filmova koje možeš bez uzrujavanja pogledati kad nemaš nikakva drugog posla. i eto, rađen je po istinitom događaju, pa bi u tom smislu mogao biti zanimljiv. no tko se nagledao dobrih filmova, neće duha i tamu visoko rangirati. :D
  • #8
    0 0

    postova:534
    jua @ 12.11.2010. 19:06
    Svidjela mi se ideja filma i pogledala sam ga do kraja, ali da sam ga gledala zaljepljena za tv, nisam. Ja bi to pretvorila u crtić (koji ne bi bio baš za malu djecu) XD onda bi svima bio zanimljivije i ne bi se pričalo o bezvezno odglumljenim likovima.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala