Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Alien: Uskrsnuće

1
  • #1
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.4.2010. 23:55

    Alien 4

    666-ti put repriziranja, 

    preporuka svakako za laku noć. Laughing

  • #2
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 11.5.2012. 23:06
    konačni fijasko serijala, po mom mišljenju upravo katastrofalno loš u odnosu na prva dva filma...debilni likovi potpuno neuvjerljivi, Sigourney sa mimikom i gestama kao u drugorazrednim vampirskim ili zombie filmovima, glupi i besmisleni dijalozi, radnja često djeluje kao parodija, pojedini prizori su montirani upravo amaterski...iz poštovanja i divljenja prema prva dva filma, puno puta davao sam šansu ovom nastavku ali u njemu nema smislene minute...Alien i Ripley nisu zaslužili takav kraj, lišen bilo kakvog poštovanja  prema priči i likovima koji su postali klasici žanra...
  • #3
    0 0

    postova:47
    nitko0 @ 24.8.2013. 15:29
    ne znam puno o Jeunetu ali ne zna baš puno o znansvenoj fantastici
  • #4
    2 0

    postova:311
    auran @ 24.9.2013. 16:45

         Mislim da je ovaj film, Alien: Uskrsnuće, neopravdano na zlu glasu. Nakon razočaravajućeg trećeg filma serijala, Jean-Pierre Jeunet uspio je povezati niti priče sva tri prethodna filma i još nadograditi kloniranom Ellen Ripley čija se DNK izmiješala s alienskom i rođenjem humanoidnog aliena

     Iako nije remek-djelo, Alien: Uskrsnuće gledljiv je i dinamičan film.Cool 

  • #5
    0 1

    postova:8
    naal kemis @ 29.3.2020. 18:09

    Tesko je naci bolji primjer da vrhunski vizualni efekti nisu dovoljni za dobar film.

    10/10 za specijalne efekte, osobito za 1997. godinu.

    Ali nazalost ostalo je nula, cak je i audio neuvjerljiv.

  • #6
    0 0

    postova:603
    robertini @ 9.8.2021. 14:40

    Meni ovo liči više kao pravi Doom film nego Alien. I posve se slažem sa Auran@

    Pored toga gomila budućih zvijezda, Perlman kao budući Hellboy, ovaj mexicanac kao budući Tuco iz čuvenog Breaking Bada, Winona kao zvijezda chick flicka itd.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala