Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ugodan izlet

1
  • #1
    0 0

    postova:81
    ahernar @ 22.2.2022. 0:23

    Suština filma nije očekivana erotičnost bizarno dogovorenih bračnih trokuta, nego specifični (i loš) partnerski odnos - kakav je lako zamisliv i realističan. Ovakva vrsta maltretiranja je u stvarnosti dosta česta.

    Poznajem par takvih žena koje njihovi muškarci beskrajnim pripovijedanjem (i reklamiranjem samih sebe) uspijevaju podčiniti svojim kojekakvim idejama, pa onda one čine koješta što uopće ne vole niti žele. Ponekad su nagovorene, ali ponekad pasivno pristaju - samo da on više prestane s pričanjem i uvjeravanjem.

    Kad nekoga godinama tretiraš kao glupana, onda na kraju taj stvarno ostane bez pameti - bilo na način da dobije moždani udar (i oglupavi), bilo na način da razlupa glavu (pa tako postane mentalno reduciran), ili da mu netko razbije glavu (i pamet)... 7,7/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala