Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dan poslije

1
  • #1
    0 0

    postova:610
    robertini @ 10.5.2024. 22:44

    Nažalost, danas vrloooooooo aktualan film....

    Čovjek čak nikada ni ne razmišlja kako bi izgledalo kad krenu sve rakete međusobno što je ovdje prikazano....pa očaj ljudi, nevjerica, ludilo, bande, čini mi se i kanibalizam....vrlo slikovito prikazano kako zračenje nakon udara raketa doslovno zbriše ljude. Preživjeli na kraju filmu okupljeni po dvoranama ili crkvama - dojam za freak you out!

    Ovdje se predviđa prvi udar na Berlin ili negdje u Njemačkoj......nadajmo se da nisu vidoviti. Zanimljivo, kao i danas Rusi su ti koji prvi krenu.

    Malo naivno kad dečko i cura izlete iz skloništa nakon napada i gotovo im ništa ne bude....premda bi vjerojatno brzo umrli od zračenja. Zatim kolona ljudi čeka u redu da se napije vode....koje začudo ima?!

    Danas su rakete čak i moćnije od ovih iz filma da bi izazvale vjerojatno potrese, poplave pa možda čak i pomak polova...ili eksploziju vulkana

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala