Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Carica Eugenija, prva prva dama

1
  • #1
    2 0

    postova:90
    vesna0210 @ 21.3.2021. 3:08

    Napisali ste "...prikazuje političku sudbinu Eugenie Bonaparte, nevjerojatne žene, okorjele katolikinje, a ipak feministice". I ja sam katolkinja i feministica i ne smatram to ničim neobičnim. Isus nikad nije rekao, niti je bilo kojim svojim djelom pokazao da žene smatra manje vrijednima od muškaraca. To je izmišljotina poremećenih

  • #2
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 21.3.2021. 11:21

    kako onda možeš biti katolkinja??? ne razumijem, pa katolička crkva više nikakve veze nema s isusovim naukom osim deklarativno, kad razmislim većinu svog postojanja nije ni imala, stoljećima  omalovažava i ponižava žene, blago rečeno,  to je jedan od temelja njenog bivanja, ali ti si katolkinja, i feministica??? no neki drugi su poremećeni???

  • #3
    2 0

    postova:90
    vesna0210 @ 21.3.2021. 18:06

    Miješate pojmove: Vjera i Crkva nisu isto! Ja vjerujem u Boga, a svećenici su ljudi, sa manama i vrlinama.

    Bog je energija dobra pa nastojim činiti dobro. Ovo bih vjerovala i činila i bila bih katolkinja i da Crkva ne postoji. A u Dobro spada i borba protiv omalovažavanja i diskriminacije bilo koje vrste pa svakog čovjeka procjenjujem po riječima i djelima, a ne po spolu ili bilo čemu drugome. Crkva je zamišljena kao podsjetnik na vjeru. U njoj ima divnih ljudi, ali i onih koji svoju poziciju zloupotrebljavaju za širenje mržnje i netrpeljivosti pa i za kažnjiva djela, za što bi morali odgovarati! Ja nemam ništa protiv Crkve, ali sam protiv tih svećenika.

  • #4
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 21.3.2021. 19:24

    ništa ja ne miješam...misliš kršćanka a ne katolkinja...svećenici su ljudi, da, ali paraziti i uglavnom ne odgovaraju za svoja nedjela, a da vjeruju u bajke koje pričaju ne bi nedjela ni radili...Eugenija je živjela u drugo vrijeme, u okolnostima koje su nama nepojmljive i bila žena cara, dakle na poziciji moći,  i uspoređivati se s njom nema smisla

  • #5
    2 1

    postova:90
    vesna0210 @ 21.3.2021. 20:51

    Mislim: katolkinja. Ne uspoređujem se s Eugeniom, o njoj nisam napisala ni riječ. Pisala sam o vjeri i o Crkvi.

  • #6
    2 2

    postova:32
    seronja @ 21.3.2021. 23:44

    Vesna, bearfoot ti je klasični hrvatski liberalni fašist koji misli da sve zna, a u biti nema pojma ni o čemu. Ne ide u crkvu, ali zato puno bolje zna kakva je ona nego oni koji idu, ne pozna niti jednog svećenika, ali također zna bolje kakvi su oni od onih koji ih poznaju, ne podnosi kada vjernci i svećenici pametuju drugima kako da žive, ali zato on voli pametovati njima.

  • #7
    0 1

    postova:90
    vesna0210 @ 22.3.2021. 2:43

    Pišemo o Crkvi, a ne o politici. Najveći problem i jest to što je Crkva postala sinonim za desničarsku stranku.

  • #8
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 23.3.2021. 21:51

    @seronja ti si neki pametan čoek vidim ja...neka, bravo, da je više takvih bilo bi nam bolje...neka sad i ja znam što sam, sve sam ponosan, nitko me još nije tako naveličao...iako ja mislim  da sam samo medvjed koji nema pametnija posla nego ovdje seruckati, ali vidim da nisam sam, to me veseli...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala