Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Raspoloženi za ljubav

1
  • #1
    2 0

    postova:256
    karter @ 9.11.2019. 20:12

    Moram reći kako dugo vremena nisam pogledao ovako lijep film. Gledao sam od toga redatelja neki film ali mi je bio grozan, ali ovo je nešto sasvim drugo. Zasigurno jedna od kompleksnijih ljubavnih priča koju sam pogledao na filmu, po meni podložno raznim interpretacijama kojima ne bih sada davio. Međutim ono što je zbilja raritet je način prikaza te priče, redateljski izvanredno, vrlo efektno, stalno neki skučeni prostori, mračne ulice, prikaz likova kao da ih netko stalkerski promatra kroz prozore, ogledala, između zidova što je i preslika stanja glavnih likova. Stilski i vizualno po meni jako uspješno. Također ne sjećam se filma gjde je toliko događaja, emocija, riječi ostalo skriveno, neizrečeno sa kulminacijom na kraju koji je i jedini mogući. Sve u svemu nešto drukčije, što se nema priliku često vidjeti. 8,5/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala