Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Max Manus

1 2 3
  • #16
    6 1

    postova:507
    pandaboy @ 27.8.2019. 9:21

     forum je postao svratiste polupismenih uhljeba i tracerica koje ovdje adhominem uvredama ljece svoje frustracije kada se prepoznaju u napisanom.

    ...i zato se stalno vraćaš ovdje? Anyway, zar nije i tvoj post je adhominem? Nego, što ti onda na kraju znači "rijetko zabavan"?

  • #17
    1 4

    postova:128
    key @ 27.8.2019. 12:40

    Razlog zasto postam ovdje nije u intelektualnoj podkapacitiranosti, malicioznosti te politickoj nepismenosti pripadnika copora trolova koji ovdje odredjuju tko smije pisati nego zato jer je ovo jedini filmski/tv forum gdje se moze napisati istina o zlorabljenju filmske umjetnosti od strane gospodara svijeta  koji je financiraju u propagandisticke svrhe kako bi se pod svaku cijenu progurale razne zlocinacke agende kao sto je npr. multikulturalizam koji je usmjeren na nasilno mijesanje rasa uvozom vojske milijuna ilegalnih migranata iz Afrike i Azije s ciljem unistenja bijele rase, a s njom i krscanske Europe. Velicanje zlocina pobjednika WWII takodjer je dio globalistickog agitpropa kao i podrzavanje terorizma kada on ima za cilj ispunjenje planova svjetske vlade u sjeni. Falsificiranje povijesti i izvrtanje istine kako bi se etiketirali, a zatim i istrijebili pojedini narodi su pri vrhu prioriteta globalista u cemu im je film ubojitije oruzje od bilo kojeg medija.


    Adhominem nije istina, to je etiketiranje bez ijednog argumenta, ali za tebe zednog paznje i gladnog ljubavi nije realno ocekivati da to shvatis jer ti zbog toga ne dolazis ovdje. Sve tvoje postanje ima samo jedan cilj - da privuce paznju pa makar to cinio upisima na razini djeteta.

  • #18
    4 1

    postova:507
    pandaboy @ 27.8.2019. 12:50

    Adhominem nije istina, to je etiketiranje bez ijednog argumenta, ali za tebe zednog paznje i gladnog ljubavi nije realno ocekivati da to shvatis jer ti zbog toga ne dolazis ovdje. Sve tvoje postanje ima samo jedan cilj - da privuce paznju pa makar to cinio upisima na razini djeteta.

    Adhominem nije istina, točno.. to nije "istina" to je kako si napisao etiketiranje bez ijednog argumenta, napad na čovjeka npr.

    Kad mi to kaze, bezbroj puta dokazano jedan od najneinteligentnijih forumasa, onda to ima svoju tezinu kao i njegov post bez ijednog jedinog argumenta.

    (ironično, komentar nema argument)

    Ne, ta titula pripada onoj sveznajucoj brainwashed antifi koja gleda filmove na radnom mjestu. Ti, ona forumska hijena i njen copor trolova ste odmah do njega.

    itd. ma demonstrirao si ti dovoljno puta što je to...

    Nego, zašto mijenjati onda stalno nick i skrivati se? Pa valjda stojiš iza onoga što kažeš?

    A što se mene tiče...gle, ok, ja žedan pažnje i gladan ljubavi pišem na razini djeteta, ali očito te privučem da mi tu pažnju daš, ta razina djeteta te privuče :) ..i što god ja bio napisao, znaš da mi želiš tu pažnju pokloniti i da ćeš mi napisati odgovor.

    Vidiš, ipak smo na istom nivou negdje, imamo sličnu valnu duljinu, zato bih i ja za tebe bez dvojbe bilo koji dan iz vatre u vodu skočio.

  • #19
    0 4

    postova:128
    key @ 27.8.2019. 12:58

    Ne laskaj si, toliko si ocajan u svojoj zelji da se drugom dopadnes da te istina uopce ne zanima, to su iz iskustva znam najgori ljudi, ulizice.

    Jedini razlog zasto ti posvecujem paznju su tvoje manipulacija na moj racun u kojima me optuzujes da pisem neargumentirano.

    Za sve moje tvrdnje postoje dokazi na ovom forumu, tvoja intelektualna podkapacitiranost i zlonamjernost je jedini razlog zasto ih ne vidis.

  • #20
    4 1

    postova:507
    pandaboy @ 27.8.2019. 13:01

    Nepaskaj si, toliko sinocajan u svojoj zelji da se drugom dopadnes da te istina uopce ne zanima, to su is iskustva znam, ulizice.

    Ne paskam si, ok, sinočajan sam...ali opet, tvoju pažnju imam. Znaš da koliko god nisko mislio o meni da ćeš se jednostavno morati spustiti na moj nivo i obratiti mi se jer drugačije ne možeš :D

    Za sve more tvrdnje postoje dokazi na ovom forumu, tvoja intelektualna podkapacitiranosti je jedini razlog zasto ih ne vidis.

    Evo i to je adhominem...

    btw, i dalje nisi odgovorio što ti znači "rijetko dosadan", a ni na "zašto mijenjati onda stalno nick i skrivati se? Pa valjda stojiš iza onoga što kažeš?"

  • #21
    0 4

    postova:128
    key @ 27.8.2019. 13:03

    Ne, to je istina koju to ne mozes shvatiti. Stojim Iza svega, a posebno Iza tvrdnje s prethodne stranice da si najveci trol foruma.

  • #22
    4 1

    postova:507
    pandaboy @ 27.8.2019. 13:04

    Ja jesam najveći trol stranice, i ok, stojiš iza svega što kažeš, no čemu onda sakrivanje iza mijenjanja nickova?

  • #23
    0 4

    postova:128
    key @ 27.8.2019. 13:06

    Da si intelektualno podkapacitiran. I da ti je svaki post trolanje.

    Kad raskrinkas copor kao hrpicu nepismenih trolova zeljnih paznje onda me ide ban. A s njom I novi Nick.

    Ovdje profilno ime ne mijenjaju samo mediokriteti jer ne ugrozavaju znanjem copor.

  • #24
    3 1

    postova:507
    pandaboy @ 27.8.2019. 13:11

    Da si intelektualno podkapacitiran. I da ti je svaki post trolanje.

    Pa što mi onda odgovaraš na trolanje...plus, i dalje izbjegavaš odgovoriti zašto mijenjaš stalno nickove? Neodlučan To pitanje je na mjestu, kažeš da stojiš iza onoga što kažeš, i da je ovo jedini filmski forum gdje možeš reći istinu, pa eto...čemu onda stalno sakrivanje pod drugim nickovima? Ja iza svoga isto stojim pa ne mijenjam nikad svoj nick...

  • #25
    3 1

    postova:28
    firestorm @ 27.8.2019. 13:12

    A joj,opet ste uznemirili našeg omiljenog kompleksaša/redikula aleksija "the istinu",vidite da se ponavlja i da je sav zapjenio,polako,mislite na njegovo zdravlje i duševnu dobrobit hihihi

  • #26
    3 1

    postova:507
    pandaboy @ 27.8.2019. 13:17

    Kad raskrinkas copor kao hrpicu nepismenih trolova zeljnih paznje onda me ide ban. A s njom I novi Nick.

    Pa kako je onda ovo "...jedini filmski/tv forum gdje se moze napisati istina..." ?

    Jedini razlog zasto to posvecujem paznju su tvoje gnusne manipulacija na moj racun u kojima me optuzujes da pisem neargumentirano.

    Pa ako sam trol, što me shvaćaš ozbiljno?

    Osim toga, to ne mijenja ono što si rekao da tražim pažnju pa ni ono što sam ja rekao da ne možeš drugačije a da mi je ti ne daš...samo dokaz da je istina, što se mene tiče i jedno i drugo...

    E da, i što više znači "rijetko dosadan"?

  • #27
    0 5

    postova:128
    key @ 27.8.2019. 13:25

    Ovdje se smije napisati istina o filmu, ali ne smije o coporu koji trolanjem terorizira sav istinoljubivi svijet zato je ovdje negativna selekcija najizrazenija, stvorila je od foruma intelektualnou septicku jamu koja se nikada ne prazni.

    Tebe ozbiljno ne shvaca ni onaj tko je lobotomiziran. Kada bi prestao vrijedati ostao bi bez paznje.

  • #28
    2 1

    postova:507
    pandaboy @ 27.8.2019. 13:30

    Ovdje se smije napisati istina o filmu, ali ne smije o coporu koji trolanjem terorizira sav istinoljubivi svijet zato je ovdje negativna selekcija najizrazenija, stvorila je od foruma intelektualnou septicku jamu koja se nikada ne prazni.

    Pa ako je tu tako loše stanje, kako to da redovito navraćaš? Osim toga, slobodno ti napišeš što želiš o filmu pa sve ovo trolanje jednostavno preskočiš...što je tu problem?

    Tebe ozbiljno ne shvaca ni onaj tko je lobotomiziran. Kada bi prestao vrijedati ostao bi bez paznje.

    Zbog čega me onda shvaćaš toliko ozbiljno da mi se opravdavaš? Ostao bih ja i bez pažnje da mi je ne daš, znaš to? Pecanje je fun!

  • #29
    0 3

    postova:128
    key @ 27.8.2019. 13:40

    Braniti se od lazi nije opravdavanje.

    Svaki normalan covjek tezi obraniti se od uvreda i lazi. Da me  konstantno ne blatis ja ti ne bi posvecivao paznju.

    To ti nazivas pecanjem.

  • #30
    2 1

    postova:507
    pandaboy @ 27.8.2019. 13:44

    Braniti se od gnusnih kleveta nije opravdavanje.

    Svaki normalan covjek tezi obraniti se od uvreda i lazi. Da me  konstantno ne blatis ja ti ne bi posvecivao paznju.

    Gdje su ti gnusne klevete? Ima doduše jako puno pitanja, a tu ću se i ponoviti - kako ti je išta od mene uvreda ako me ne shvaćaš ozbiljno?

    Ako smatraš da te ja blatim, što kažeš na ovo: Da mi konstantno ne posvećuješ pažnju, ja te ne bi blatio?

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala