Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Samo more zna

1
  • #1
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 31.3.2019. 22:40

    Nije lako snimiti dobar film koji se zasniva na istinitoj priči i kraj je već svima poznat. Ovo je bio neuspjeli pokušaj. Jednostavno gradacija priče je loše izvedena, a priča je od samog početka sumorna i pesimistična pa mi film ostavlja gorčinu i blagu depresiju. Bilo bi mi gledljivije da je bilo neke pozitivne emocije u tih 95 minuta (ne traje toliko koliko piše) ... Nije me potpuno zadovoljio nijednom stavkom, nije me zabavimo, samo me izmorio...  Sad tek vidim da je ovo karakterizirano kao biografska drama, a ja sam očekivala barem nekakvu realnu akciju i avanturu i malo živosti pa je razočaranje tim veće... 

  • #2
    1 0

    postova:208
    jeremiah @ 26.2.2023. 21:16
    Život pomalo nepravedno zaboravljenog Jože Horvata,njegova ljubav prema moru i strast prema plovidbi sa svojom Besom bili bi fenomenalan predložak za film, ali eto,očito se valjda nije dogodilo da se knjiga nađe u pravim rukama.Prava šteta s obzirom na sve ono što nudi. Možda jednom.Tko zna...
  • #3
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 1.3.2023. 22:19

    jeremiah@ ...zasad samo odličan dokumentarac iz 2007, Joža Horvat-Moreplovac hrvatske književnosti.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala