Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bitka za Sevastopolj

1
  • #1
    1 1

    postova:1091
    yuma @ 21.3.2019. 18:16

    Prekrasna i vrlo dobra glumica u solidnoj ratnoj drami. I ostale uloge su prilično dobre! Znači nešto kao u "China beach"; povezes se s tim likovima... Jako dobro. 

    Jedini glumac kojem bi oduzela pravo glume 😂 je novinar s prve konferencije i taj isti tip se pojavio ponovno 42., s istom iritantnom dikcijom, bojom glasa i pitanjima. Ti dijelovi scenarija su najžešća banana ali ajde, nisu pokvarili cjelokupni dojam.

    Nakon pogledanog filma zguglala sam dotičnu Lyudu i izgleda da je scenarij OK popratio njenu ratnu priču. Iako, meni je zanimljiviji onaj dio u kojem se prikazuje snažna i psihofizički nadmoćna žena sa psiholoskog i emocionalnog aspekta. Mislim da je redatelj našao dobar balans u prikazivanju njenog privatnog života (obitelj,prijatelji i ljubavi), vojne karijere, pa čak nešto i političke pozadine iako, srećom, vrlo malo. Zatim vrlo dobra fotografija (slow motion scene, zoom na zanimljive detalje i općenito fotografija koja je poklonila pažnju interijeru ili krajoliku a s druge strane donijela je i atmosferičnost i precizne akcijske scene. Zanimljivo je koliko nisam mogla maknuti oči s ekrana iako su mnoge scene bile sasvim obične--kamera je jednostavno na pravom mjestu, što je uz odličnu montažu rezultiralo napetim praćenjem i iščekivanjem.. A ta kamera voli lice ove glumice toliko da bi ja, kao žena, mogla stisnuti pauzu samo da mi dulje traju neki prizori 😊

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala