Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Batman: Početak

1 2 3
  • #31
    0 11

    postova:32
    rakinjos @ 31.8.2013. 22:40

    pre pre film, samo je žalosno što tek 8 godina nakon izlaska je kod nas na tv-u.

  • #32
    3 1

    postova:264
    filmofil1983 @ 18.12.2013. 17:17

    kada je Christopher Nolan odlučio snimiti Batmana svi su nekako bili skeptični,no pokazalo se  nepotrebno jer je Nolan snimio super film o jednom superjunaku,te tako postavio visoko ljestvicu koju će biti taško srušiti u budućnosti!nakon relativno dobre ekranizacije ovog stripa Tima Burtona, i rekao bih totalnog promašaja Joela Schumachera,Nolan je ovoj ekranizaciji pristupio puno ozbiljnije,te potpuno na drugačiji način razradio likove i stvorio možda i najbolje filmove o Batmanu.svakako su tu zaslužni i vrhunski glumci predvođeni Christianom Baleom za kojeg je uloga Batmana kao stvorena. mračan film kakav i treba biti u gradu  Gotham  Cityu .ne propustiti

  • #33
    2 0

    postova:228
    joker12 @ 16.2.2016. 18:31

    Meni osobno jedan od najdražih superherojskih filmova uopće. Christopher Nolan i Christian Bale su okrenuli Batman svijet u jedan sasvim novi smjer i taj realizam je ono što volim kod ovih filmova. Christian Bale je glumio tri različite osobnosti: Batmana, pravog Bruce Wayne te lažnog arogantnog bahatog playboya kojeg koristi kao krinku. Fenomenalni Liam Neeson kao Ra's Al Ghul i Cillian Murphy kao Scarecrow. O Caineu, Freemanu i Oldmanu nemoram govoriti.

    8.8/10

  • #34
    1 4

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 19.8.2017. 17:04

    Dobar film za pocetak na jedan od najboljih heroja ikada . Christian Bale je dobar Bruce Wayne al nazalost vrlo los betmen . Cillian  je zablistao u ovome filmu kao Scarecrow . Sve na sve kad se pogleda  najbolji deo Nolanove trilogije  al definitivno ni priblizno najbolji superherojski film pa cak ne i najbolji od Betmen filmove .

    8.2/10 

  • #35
    0 1

    postova:20
    tricksy69 @ 18.9.2017. 9:15

    8/10

  • #36
    2 1

    postova:37
    eerceg2002 @ 23.10.2017. 19:32

    Najbolji superherojska priča o podrijetlu za najboljeg superheroja. Postoji puno dobrih origin story filmova poput: Iron Man, Spider-Man, Deadpool... ali ovaj film je jednostavno viša razina. Christian Bale je meni osobno najdraži Batman od svih. Da bi glumili Batmana morate zapravo glumiti tri osobe (Bruce Wayne u privatnom životu, Bruce Wayne u javnom životu i Batman), a Bale je bio sjajan u apsolutno svakoj. Naravno da ne zaboravimo Cillian Murphyja kao Scarecrowa, Michael Cainea kao Alfreda, Morgan Freemana kao Luciusa Foxa, Gary Oldmana kao Gordona. Što se Ra's al Ghula tiče, Iron Man 3 je mogao uzeti par bilješki kako napraviti dobar plot twist toga tipa.

    8.8/10

  • #37
    0 5

    postova:517
    svrljozvrljo @ 24.10.2017. 1:36

    ....opet taj batman, koja gnjavež,...šteta što se i on nije predozirao....

  • #38
    0 5

    postova:542
    leon123 @ 11.11.2017. 10:45
    Najgori dio u Nolanovoj trilogiji ali je i jednako dobar.Novi batman je zakon. 8.0/10
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala