Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Projekt Titan

1
  • #1
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 13.1.2019. 9:29

    Solidan SF film, nisam ekspertica za SF al tu i tamo pogledam. Volim da film nije sama surova tehnologija ili efekti, što mnogi jesu a ovaj nije pa mi se zato dopada. Ovdje ima i neku ljudsku toplu priču i nekog našim poimanjima prihvatljivog i mogućeg scenarija, nije totalni SF bez utemeljenja u današnjem vremenu; stotinama godina unaprijed. Glumci su fantastični! On mi je izgledom poznat al nisam sigurna jesam li ga igdje gledala a ona (supruga) mi je anonimus, al odradili su odličan posao!

    Film bi ipak trebao trajati dulje jer bi se riješila neka pitanja ili bi se dosljednije odradile neke scene, što će neki možda zamjeriti i nazvati ga "glupim sf filmom". Meni je okupirao pažnju  a s obzirom da je riječ o eksperimentalnom projektu u scenariju, ne očekujem da znam kako će se projekt odvijati pa onda neću ni ulaziti u one rasprave "trebao je ovo, trebao je ono" .. Film me zabavio. 

    U kratkom opisu opet stoji pogrešan navod, nisu oni odselili na otok, niti je on skuzio da sve ide u krivom smjeru; 

  • #2
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 15.1.2019. 12:28

    gledao sam film, ali nažalost nije me dojmio čak ni toliko da napišem komentar...ali ajd, bezvrijedan film

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.7.2019. 23:54
    @yuma, glavni glumac ti je poznat vjerojatno iz filma Terminator 4 u kojem glumi jednu od glavnih uloga Markusa. Što se pak tiče ovog filma, vrlo zanimljiva SF priča koja graniči sa ludošću, priča u kojoj je čovjek superiorno biće, čini se veći i od Boga. Nažalost u današnje vrijeme je sve što je u filmu realno moguće i vjerojatno se tako nešto negdje i odbija. Vrlo dobar film.
  • #4
    0 0

    postova:46
    emilvar @ 22.8.2020. 23:23
    Samu je još uvijek najpoznatiji film Avatar a žena je glavna uloga u Orange is New Black
  • #5
    0 1

    postova:46
    emilvar @ 2.2.2021. 0:44
    @emilvar Kao i obično,slažem se s tobom 😉
  • #6
    0 0

    postova:348
    masina @ 30.6.2021. 21:45
    Realan pogled na buducnost nas, humanoida. Ako se ovako kao danas nastavi sa tehnologijom i “napretkom”?!, vrlo brzo ce zivot na majci Zemlji biti nemoguc. A poznavajuci “nas”, za nekoliko (stotina) hiljada godina, ce i veci dio planeta u nasem suncevom sustavu pa i komsiluku zavrsiti isto, jer kao sto je rekao onaj agent u Matrix-u: “ima na zemlji isto jedna vrsta organizma slicnog karaktera kao vama ljudima, a to je virus. Zauzme jednu odredjenu sredinu i opeljesi sve moguce resurse, a onda kad ne ostane nista, seli se na drugo mjesto i radi isto”. Znaci vuk dlaku mijenja, ali ćud... c.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala