Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ryanova kći

1
  • #1
    1 1

    postova:92
    ichglotztv @ 30.12.2018. 17:58
    Film traje duže od 3 sata, i u današnje doba bi to vrijeme vjerojatno ispunili specijalni efekti ili akcijske scene. Ali ovdje imamo scene ispunjene fotografijama prekrasne prirode, nijemu komunikaciju likova kroz poglede i govor tijela, sporedne likove koji ipak dobiju po koju rečenicu ili krupni kadar. Možda nevažni, ali ipak bitan sastojak ove priče. David Lean je ovaj film snimao godinu dana, produkcija je bila opterečena lošim vremenom, nepodnošljivošću izmedju glumaca, a Mitchum je uzgajao Marihuanu iza svog hotela i dijelio je ekipi. Kritika je film pokopala, neki kritičari su bili toliko grubi, da Lean, duboko povrijedjen, nakon njega nije snimao punih 14 godina. Iako je osvojio 2 Oscara, tek godinama kasnije spoznalo se, koje je ovo u biti remek-djelo. Preporučam ga pogledati, osigurajte si 3 sata bez smetnje, udobno smjestite i zaronite u prirodu Irske i homo sapiensa.
  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 30.12.2018. 19:47

    Ja se ponadala da je negdje uskoro na programu, kad ono ništa....Dugo ga nisam gledala i zbilja je odličan film.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala